SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Alkohol

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3854

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1069
w wakacje piwo smakuje inaczej x) ja tam pije , ćwiczę ale nie licze na jakieś rewelacyjne postępy , na to przyjdzie pora po wakacjach :) wszystko jest dla ludzi w odpowiednich ilościach , na pewno po butelce wódki nie spadniesz 5kg
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1779
właśnie się zmotywowałem że nie będę już więcej pił, a jak już to okazyjnie i małe ilości jeszcze tylko moja 18 za tydzień i z tym kończę. Tak jak kolega wyżej napisał piwo w wakacje smakuje lepiej.

"Iskra się tli mili,
marszczą się brwi d****i,
czego byśmy nie mówili,
sedno tkwi w jednej chwili..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 159
1 piwo raz na jakiś czas napewno nie zaszkodzi. Nie można sie katować dieta strasznie rygorystycznie, bo nie jesteśmy zawodowymi kulturystami. Raz na jakiś czas można sobie pozwolić na przyjemnośc typu pizza czy inny fast food. Tak samo z piwem. Organizm trzeba "nagradzać" :) Pamietaj zeby do piwa nie jesc, bo rosnie brzuszek. Male ilosci piwa sa nawet zdrowe dla organizmu, nie zawiera tłuszczu, nie ma cukrów, 0 cholesterolu, zawiera też witaminy :) Ale pamietaj, wszystko z umiarem i głowa (:
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25539
Nie ma cukrów?! Maltoza jest podstawowym cukrem piwa. Jest ono dość tuczące, bo liczba kilokalorii, zawarta w litrze piwa jest mniej więcej równa liczbie kilokalorii 1 litra soku owocowego.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 159
Tego cukru jest bardzo mało.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 858
pakować cały czas, nie pić, nie bawić się, nie wyrywać lasek??
Jaki w tym sens ;p Jesteśmy amatorami, wszystko można, tylko z umiarem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 608 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10581
Ale kto ci broni wyrywania lasek i zabawy? To możesz robić.
Bo jaki to może mieć wpływ na wyniki?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 456 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16328
Jacccko a probowales kiedys pakowac caly czas, bawic sie, wyrywac laski i NIE PIC ?
tez sie da.....

"Today I'm smarter and healthier than yesterday.
Tomorrow I'll be smarther and healthier than today"

Permanent development...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 608 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10581
Bawisz się bez alkoholu??

Tak zapytam, jak wielką różnice odczuwasz z alkoholem i bez?


Sądzę, że jeśli ktoś bawi się bez alkoholu (a sam lubi wypić) i nie sprawia mu to przyjemności to już lepiej się nie bawić,albo z alko ale rzadziej.

Ja mogę się bawić bez alko, jednak przynajmniej piwa mogę się napić. (ale dla relaksu a nie dla upicia)

W końcu lepiej 1 piwo niż flaszkę
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11184 Napisanych postów 52124 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Wg. mnie jeżeli ktoś trenuję amatorsko, wyłącznie dla siebie okazjonalne wypicie piwa z kumplami nie jest żadnym grzechem. Co z tego, że hamujesz przyrosty jeżeli i tak nie zamierzasz ich nikomu prezentować? Jednak szanuje ludzi, którzy nie piją i trzymają rygorystycznie dietę. Myślę, że wybór należy do Ciebie, skoro nie chcesz być profesjonalistą.
Pozdrawiam rahciach
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozepchany brzuch

Następny temat

Człowiek uczy się na błędach

electro
Polecane artykuły