SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

mianle _ zmiana na lato 2011 _bo tak sie żyć nie da :(((

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4315

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25539
Pamiętaj, że na początku diety twój metabolizm może stopniowo przyspieszać i możesz w 1 tyg. nic nie stracić z wagi / przytyć 0,5 kg a po tygodniu jak będziesz jadł często i dużo ruchu to waga będzie leciała na łeb na szyję - nie waż się codziennie - ja np. robie to co sobotę . Pozdro. Dietka okej , w 1 posiłku orzechy I rodzynki a nie LUB
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51295
w 1 posiłku jak dla mnie za mało białka.

Troszeczkę dużo węgli w ciągu dnia ale ok. Zobaczymy jak będzie.

Przed treningiem daj może więcej węgli złożonych ale bez oliwy.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
dzisiaj 13,6 km, czas 60 minut,

Zmieniony przez - mianle w dniu 2010-07-20 19:47:12
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
dzisiaj masakra

poczatek diety

1. 7:00-8:00
Płatki owsiane 75g
rodzynki
jogurt


2. 10:00-11:00
tunczyk

Ryż brązowy

3. 13:00-14:00
Ryż brązowy 100g
cyc
warzywa 200g (mieszanka warzywna) mrożonka

4. 16:00-18:00 (przed tre…)
Ryż brązowy
Cyc
Oliwa 10g
warzywa 200g (mieszanka warzywna) mrożonka

i tylko 4 km
czuje sie tak źle ze nie mogłem pedałować
_powodem jak sądze: taka duza ilosc jedzenia :( serio


Zmieniony przez - mianle w dniu 2010-07-21 20:10:23
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
22 lipca tylko 4 km, chyba za duzo było jazdy w pierwsze dni i nie mam sił, poza tym ta dieta jest strasznie "mocna" ciężka dla mnie :(
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie, co jest z ta dieta, źle sie czuje za duzo tego jedzenia, według waszego dośwadczenia to ta dieta to na redukcje czy tycie ?

bo po 2 dnia to na wadze jest 2 kg wiecej :(
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 188 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6083
jak jest tak źle to zmniejsz porcje i co tydzień zwiększaj o 10g tak żebyś rozkręcił metabolizm. co Ci najgorzej wchodzi kiedy czujesz się full a kiedy lekko głodny??
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
według podanej diety po 3-4 posiłku czuje sie tak jak bym zjadł 35 pierogów :) cała walka z waga (po 1,5 tygodnia ) było 1,5 kg mniej poszła sie je...ć myślałem za po 2-3 dniach diety to sie unormuje a tu nic :(
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 67 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8122
wywal warzywa okołotreningowo i zmień 2 posiłek na białkowo-tłuszczowy bo węglowodany na redukcji tylko na śniadanie przed i po treningu
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na klatke ,plecy,brzuch

Następny temat

plan dla pączusia

Shoty
Polecane artykuły