Szacuny
17
Napisanych postów
2920
Wiek
33 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
25539
Pamiętaj, że na początku diety twój metabolizm może stopniowo przyspieszać i możesz w 1 tyg. nic nie stracić z wagi / przytyć 0,5 kg a po tygodniu jak będziesz jadł często i dużo ruchu to waga będzie leciała na łeb na szyję - nie waż się codziennie - ja np. robie to co sobotę . Pozdro. Dietka okej , w 1 posiłku orzechy I rodzynki a nie LUB
Szacuny
2
Napisanych postów
188
Wiek
38 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
6083
jak jest tak źle to zmniejsz porcje i co tydzień zwiększaj o 10g tak żebyś rozkręcił metabolizm. co Ci najgorzej wchodzi kiedy czujesz się full a kiedy lekko głodny??
Szacuny
11205
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
według podanej diety po 3-4 posiłku czuje sie tak jak bym zjadł 35 pierogów :) cała walka z waga (po 1,5 tygodnia ) było 1,5 kg mniej poszła sie je...ć myślałem za po 2-3 dniach diety to sie unormuje a tu nic :(