Szacuny
0
Napisanych postów
2
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
6
150g, to jedna porcja, czy porcja dziennego spożycia ?
Jeśli chce brać 2 porcje dziennie, to mam wypijać 2x 150g co nam da 300g dziennie, czy mam wypijac 2x 75g, co nam da 150g dziennie ?
Zależy mi na przybraniu na wadze, ale nie chce sie zalać tłuszczem...
Szacuny
0
Napisanych postów
48
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
707
Mój kolega brał tego gainera(3kilo)gdy zaczynał ćwiczyć na siłowni(z dietą).Efekt +4kg do przodu.Gainer + kreatyna i dobry trening i efekty same.Nie zalał się tłuszczem.
Szacuny
2
Napisanych postów
777
Wiek
36 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
8196
Pare dni temu zakupilem tego gainera zupelnie przypadkiem bo przyszedlem po co innego :) Dodatkowo jakas nowosc (w smaku oczywiscie) bo wiadomo ze to juz klasyk wsrod odzywek typu gainer, a mianowicie "Biala czekolada z pralinami". Powiem szczerze ze jeszcze takiej pysznosci wsrod odzywek nigdy nie mialem okazji probowac:) Dodatkowo naprawde dobry sklad a o efektach nie ma co pisac, sprawa indywidualna(dieta, trening, priorytety). Pozdrawiam i polecam.
Szacuny
0
Napisanych postów
40
Wiek
36 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
568
Ja aktualnie kończe reszte truskawki,która została po roku przerwy:D rozpuszczalność i smak bardzo dobre:) może ciut za słodka,ale zawsze mozna dodac wody,mleka i git:)