SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Weider - Giant Mega Mass 4000 Niemcy

temat działu:

Weider

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 108836

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 237
No własnie. Produkt zawiera przynajmniej 4% laktozy, wiec nie powinien byc spozywany przez wiekszosc dorosłych osob(ze statystyk wynika, ze nie trawia owej laktozy). A poleca sie picie tego weider-a z mlekiem.. co jeszcze bardziej pogarsza sprawe.

Moze ktos doswiadczony, czy znajacy sie na rzeczy wypowie sie na ten temat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3038
Jak mam rozumiec to zdanie??

"1 porcję proszku (150 g) wymieszać z 550 ml półtłustego mleka (1,5% tł.) i wypijać w kilku dawkach w ciągu dnia."

Tzn ze mam pić kilka takich porcji dziennie? dla dwoch bedzie 300g/dzien a dla trzech porcji 450g/dzień?? Czy pijąc dwie lub trzy dziennie odpowiednio po 50g lub 75g?

I jeszcze jedno, przy wszystkich innych gainerach jakie mialem mozna bylo je robic rowniez z woda, a przy tym jest napisaen ze z mlekiem. Cos zaszkodzi jak nie zawsze bede go robic z mlekiem tylko z woda? Jakies gorsze dzialanie? Przeciez i tak wszystkie substancje z gainera beda dostarczone

Liczy się wytrwałość!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 322 Wiek 106 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1743
bez roznicy z czym pijesz ja brałem 200 g dziennie łącznie tzn np 2 razy po 100g i 7 kg ładnie wystarcza na 35 dni - dla niektorych takie dawki weglowodanow to lekka przesada :) bo troszke zalewa tłuszczem wiec 150g dziennie tez moze byc ok czyli tak jak piszesz 2 razy po 75 albo 3 razy po 50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 279 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1742
Najlepszy gainer na rynq.
Najlepszy smak jaki kiedykolwiek jadlem.
Warto dolozyc pare groszy i kupic ta odzywke

Cały układ jest tak silny, jak silne jest jego najsłabsze ogniwo.
Pozdrawiam !
--==Veko==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1277
Rozpuszczalnosc : znakomina zero grudek na 6+
Smak : mam wanilie i jak dla mnie bardzo dobry nie zamula .
Cena : bardzo dobra
Wyniki: jak narazie go zaczelem jesc ale mysle ze bedzie dobrze ;)

"..Mam wiele zalet, jak i wad wiele, Przyszedlem na swiat by jak snajper dosiegac cele .."

...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 237
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Wiek 21 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1167
Mam pytanie do tych co stosowali tą odżywkę. Sam kupiłem niedawno 7kg i jestem nieco rozczarowany. Smakuje jak typowe kakao rozpuszczalne, a miał być smak czekoladowy. Rozpuszczalność co prawda dobra, ale dziwne,że 100g odżywki w 250ml mleka daje napój tak mało gęsty. Wcześniej piłem Olympa i wtedy taka ilość odżywki mocno zagęszczała mleko. Mam nadzieje,że przynajmniej nie jest to podróba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 328
bardzo dobry gainer - polecam smak truskawki - naprawde pyszny nie czuć żadnej "sztuczności", świetnie się rozpuszcza (żadnych grudek itp)
stosowalem tak jak jest zalecane czyli 150g w 550 ml mleka - pije się kilka razy na dobę, a nie tak jak ktoś pisał kilka postów wyżej ;)

wada: ma torche za mało białka niż na przykład inne ganiery i dlatego nie wolno się opier***ć podczas treningów bo zalewa tłuszczem (zwłaszcza jeśli dieta jest bogata w węglowodany, tak więc trzeba uważać ;) ).

Jeśli masz w diecie braki węgli to ten gainer je uzupełni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 539
Rozpuszczalnosc, smak, konsystencja - znakomite.
Nie wiem czy daje w palnik czy nie bo za wczesnie.

Wanilia moim zdaniem nie do picia.
Truskawka super.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 242
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Weider - Creatine Pure

Następny temat

Weider - L-Carnitine liquid 1500 mg/amp

WHEY premium