SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Weider - Giant Mega Mass 4000 Niemcy

temat działu:

Weider

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 108859

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak go brac tak jak pisze na opakowaniu 1 dziennie czy jak bierzecie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja brałem 6 łyżek stołowych do około 400ml mleka raz dziennie przed spaniem. Efekty bardzo zadowalające.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 35 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1399
chlopaki a na ile starczylo wam 7kg tego gainera?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1880 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9783
zalezy od brakow w diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na pudełku jest napisane 46 albo 48 porcji nie pamiętam dokładnie. Czyli wychodzi jakieś 7 tygodni.

Natomiast mi starczyli na 10-12 tygodni przy dziennej dawce 6 łyżek stołowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 35 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1399
zastanawiam sie nad weiderem i gain fastem... weider ma wiecej bialka, natomiast gain fast ma wiecej skaldnikow. co wy bardziej polecacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 88
hm ostro zachwalacie ze przytyłem 8 kg na miech 7,5 kg na miech tak sie zastanawiam ile w tym prawdy ? 8 kg samych mięśni czy fetu ? :P bo jak łączycie to z strzałkami w pupencje to sie niedziwie ze takie przytosty ,jeśli to prawda to po co brać koksy lepiej kupowac po 7 kg weidera i trenować , mysle że też spróbuje te ale wątpie że że przybiore 8 kg licze na 2 to bedzie dużo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 882 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36585
Jeżeli chodzi o smak(czekolada) jest dobrze, ale jeśli miałbym okazje na dzień dzisiejszy kupować to wole wydać tą kasę na mutanta, ponieważ po węglach w weiderze dosc ostro idzie w pas a tego nie chcemy. pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 234
Ja zjadlem go w miesiac 120g przed i po treningu w polaczeniu z cmr 360kaps i 10 kg do przodu. Polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 234
pomylka nie "cmr" tylko cm3 z treca
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Weider - Creatine Pure

Następny temat

Weider - L-Carnitine liquid 1500 mg/amp

WHEY premium