SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Weider - Giant Mega Mass 4000 Niemcy

temat działu:

Weider

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 108855

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1121
Rzeczywiście pakuje w ten sposób. A o hologram nie pytaj. Ja założyłem temat o jego oryginalności to nic się o tym co chciałem nie dowiedziałem bo wszyscy pisali na inny temat.

Czyli jedyne co mi pozostaje to wszamac cale 7kg i pozniej stwierdzic ewentualne przyrosty lub ich brak
Dzieki Gibacz za konkretna odpowiedz, natomiast tych co pisza ze przybrali w tydzien 12 kilo goraco pozdrawiam i zachecam do wizyty u psychiatry

Zmieniony przez - stalbeton w dniu 2009-01-21 18:25:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 368 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3202
świetny gainer ;] chociaz ciągle jego jakość spada w dół smak czekoladowy 9/10 vanillia 7/10 (zbyt słodka)

Właśnie zaczynam na nim drugi cyklik mam nadzieje że wrzuce z 6 kilo ;]

Nawet 100 tabletek mety nie zastąpi dobrej diety!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 224 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23381
Robisz cykl na gainerze? GRATULUJĘ :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 88
a 3kg ile zapłaciłeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 122
witam właśnie zakaupilem mega mass 4000 7 kg jak to sie lączy z kreatyną? z tego co wiem kreatyna scina bialko w okolo 30 min po spozyciu czyli mam jesc naprzyklad kreatyne i pozniej gainera? czy pierw gainera a 30 min po tym krete ? poprosze o odpowiedz rutynowanych kolegow :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 88
to ja juz wole krete z olimpu 5 kg w 2 tygodnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 88
michassp bierz gainera i mono tak zeby byla miedzy nimi przerwa do 1 godziny :) po treningu mono a godzine pozniej gainer
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 88
12 kilo w tydzien > phaahahaa te forum jest dobre ale większość tu uzytkowników to kłamcy piszą ze biorą dawki takie i przybywa im tyle kg a wcale tak nie jest gadalem z 2 lekarzami kazami mi powiedziec ze takie dawki mam na mysli kreatyne jak 30 gram itp to przesada albo twoji koledzy kłamią albo są chorzy i powinni sie leczyć a co max dawka poponowali mi lekarze 6,7 gram a niektorzy w forum ponad 12 <głupek> moj kolega mało co by wyjechał dzieki waszym radom , tak samo jak z białkiem 10 15 kg ta jasne w połączeniu z deką , leczcie sie co nie którzy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 122
dzieki za odp :) a z tym 12 kilo w tydzien to niezly joke :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 628
A na ile starczy 7kg tego geinera???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Weider - Creatine Pure

Następny temat

Weider - L-Carnitine liquid 1500 mg/amp

WHEY premium