SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Weider - Giant Mega Mass 4000 Niemcy

temat działu:

Weider

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 108838

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 313 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2755
Siemka. Mam zamiar to kupić. Czy przybrana na tej odżywce waga po skończeniu jej przyjmowania nie spada mocno?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 224 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23381
Chłopie to tylko uzupełnienie diety, waga nie skacze po odżywce tylko po diecie ewentualnie uzupełnianej odżywką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 313 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2755
Myślałem że nie muszę dodawać tekstu w stylu" z dietą przy tej odżywce ..." żeby ktoś się domyślił.Wszyscy piszą że nie skacze po odżywce tylko po diecie. Więc jak tak piszecie to po co kupujecie tą odżywkę cwaniaki malinowe? A tak na poważnie to może ktoś odpowie na moje pytanie a nie zacznie się mądrzyć jak kilka innych ludzi w tym temacie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 58 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1566
Nie stosujesz diety i tak Cie napompowalo po 2 miesiacach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 313 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2755
No jakoś tak wyszło.Tyle że teraz stoję w miejscu prawie że:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 313 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2755
Nie mam określonej żadnej diety. Po prostu staram się jeść zdrowo, nie pije, nie pale, na treningach daje z siebie wszystko, ćwiczę regularnie, dobrze nawadniam swój organizm, nie siedzę po nocach przy kompie tylko sporo śpię aby lepiej wypocząć + duża motywacja ze strony osób z mojej siłowni w stosunku do mnie. Sądzę że to dużo pomaga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 383
Za***isty gainer, polecam( truskawka mniam!!!!!mniam!!!!)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 58 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1566
@gibacz

Trzeba zawsze trzymać dietę i innej rady nie ma. TO tak samo jak wezmiesz krete i bedziesz mial diete a potem bez diety i przerwa. Spadnie prawie wszysytko.

Na mnie wywarłeś duże wrażenie. Zwykła dieta, jednakowe treningi a jednak ladne przyrosty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 58 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1566
Przez te 2 miechy na sucho jechales?

Jezeli stoisz w miejscu jest to znak ze dieta jest malowartosciowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1121



Zamowilem ostatnio tego gainera z serwisu aukcyjnego w cenie 169zl. Po otwarciu moim oczom ukazal sie nastepujacy widok (patrz fotka) - powiem szczerze, nie spodziewalem sie ze firma o takiej renomie moze w taki sposob pakowac swoje flagowe produkty. Doslownie cienki foliowy zgrzany u gory worek zaciagniety plastykowa opaska. Nie mniej jednak po zasmakowaniu prochu okazalo sie ze jego wlasciwosci smakowe jak i kwestia rozpuszczalnosci nie pozostawiaja wiele do zyczenia.
Pewnych watpliwosci nabralem dopiero po rozmowie z kolega ktory byl ostatnio w specjalistycznym sklepie z odzywkami i co warte podkreslenia rozmawial z samym mistrzem Kamilem Majkiem (Majek) ktory goraco odradzal mu zakup Mega Massy 4000 argumentujac to tym ze ciezko dostac u nas oryginalny produkt ktory powinien dodatkowo zawierac na opakowaniu hologram ktorego ja np na swoim pudle nie stwierdzilem.

Chcialem zapytac co o tym sadzicie, czy weider rzeczywiscie pakuje 4000 w ten sposob i o co chodzi z z tym hologramem??

Zmieniony przez - stalbeton w dniu 2009-01-18 19:12:34
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Weider - Creatine Pure

Następny temat

Weider - L-Carnitine liquid 1500 mg/amp

WHEY premium