Siemka moze ktos sprawdzic czy ten plan jest dobry? chce chodzic na silownie w poniedzialek,srode,piatek i co jeszcze potrzebuje? moze kupic jakiegos gajnera kreatyne? mam 10kg niedowagi
Nogi:PRZYSIADY ZE SZTANGĄ NA BARKACH 3s 12-10-8
plecy:wiosłowania hantelkami 3s 12-10-8
klata:wyciskanie sztangi leżąc płasko 3s 12-10-8
barki:wyciskanie hantli 2s 12-10
bic:młotki 2s 12-10
tric:wyciskania francuskie sztangi 3s 12-10-8
Nogi:PRZYSIADY ZE SZTANGĄ NA BARKACH 3s 12-10-8
plecy:wiosłowania hantelkami 3s 12-10-8
klata:wyciskanie sztangi leżąc płasko 3s 12-10-8
barki:wyciskanie hantli 2s 12-10
bic:młotki 2s 12-10
tric:wyciskania francuskie sztangi 3s 12-10-8
Krzysztof Piekarz