SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co jeszcze zrobic zeby byc dobrze zbudowanym

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6812

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25
Witam.

Mam pytanie co moge jeszcze zrobic zeby miec lepsze efekty moj plan to wyrzezbic sie dosc dobrze.

Co robie:

3-4razy w tygodniu silownia z trenerem
2-3 razy aeroby po 45min

Co biore

dieta 5posiolkow dzienie
NaNOx9 - Muscletech
Trac Extreme NO - MHP
Recover inkosport - potreniengu
BCCA Inkosport

co jeszcze moge brac robic zeby miec lepszy efect zalezy mi na zdrowiu wiec odzywki najlepsze kasa nie ma znaczenia

mam 19lat
180 cm
biceps 36.5
klatka 105cm
tluszcz 12% ( ale nabralem wody ) po odzywkach



Zmieniony przez - lubiesilke w dniu 2007-12-12 18:46:50
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6502 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777603
ile ważysz ?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Dużo snu jeszcze potrzebujesz. I cierpliwości.


Jaka waga? Jaki plan? Jaki staż?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 470 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6629
co za różnica ile waży? jeden może ważyć 90 kg i mieć krate na brzuchu a drugi 60 kg i być otłuszczony....najlepszym wskaźnikiem jest według mnie różnica między obwodem pasa a klatki piersiowej...a tak wogle powiedzmy że waży np.75kg co wam to da? inny plan na redukcje niż jakby ważył 85?.....podaj staż i plan i sprawdz czy dieta jest poprawna...w dziale odżywianie na pewno poprawią ewentualne błędy....

http://r8.bloodwars.interia.pl/r.php?r=23409  <---fajna gierka przez przeglądarke

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25
dieta jest rozpisana przez "zawodowca" dietetyk mistrz polski w kulturystyce i fitnessie

waga 71kg
talia 69
biodra 93
klatka 108

a czy suplementy sa OK?

sen ok 7-9h

Zmieniony przez - lubiesilke w dniu 2007-12-12 22:41:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 470 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6629
a czy suplementy sa OK?
nie mam pojecia nie stosowałem żadnego z wyżej wymienionych...ale zawsze masz inne działy np. Odżywki, Suplementy .... dotąd uważano że 8h snu jest właściwe ale najnowsze badania dowodzą że jest to 9 godzin snu więc postaraj sie spać tyle...treningi rozumiem że masz rozpisane przez tego zawodowca więc powinny być oki...trening,dieta, regeneracja,aeroby,suplementy są więc sam nie wiem co ci jescze moge doradzić...po prostu ćwicz i przestrzegaj diety efekty będą tylko cierpliwości nie odrazu kraków zbudowano...zawsze też możesz dołozyć np.basen....

http://r8.bloodwars.interia.pl/r.php?r=23409  <---fajna gierka przez przeglądarke

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Mało masz mięsa na sobie....

Powiem tak - jak masz dostęp do profesjonalisty to się tego trzymaj. On Cię obserwuje, układa plana, dietę - Jego pytaj o wskazówki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy !!!

Następny temat

Drążek pomocy

WHEY premium