SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

CKD 1 pytanie.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1088

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 900
Witam.
Chciałbym się dowiedzieć czy taki rozkład składników na tej diecie jest odpowiedni.
1)jaja+oliwa
2)twaróg(jaki chudy,półtłusty,tłusty?)+oliwa
3)jaja+oliwa
4)przed treningiem ryba
5)po treningu pierś kury
6)twaróg+oliwa(wszędzie inaczej,czy tłuszcz na noc?)
Dodatkowo do posiłków jakieś warzywo,z wyjątkiem posiłków przed i po treningu.
Będę wdzięczny za szybką odpowiedź.Pozdrawiam Crea.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
zadnych twarogow, mieso mieso mieso
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1551 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8809
No jest dobrze. Jeśli dajesz oliwe to twaróg chudy.

Myślę jednak, że znudzi ci się taka dieta szybko. Zrób sobie jakieś finezyjne sałatki. Możesz dorzucić orzechy, majonez omega 3-6, sery żółte i inne mięsa.

Dodaj błonnik z otrębów.

Obliques czego bez twarogu? Ma laktoze, ale przecież zmieści się w bilansie.

Zmieniony przez - squixy w dniu 2010-05-30 11:58:02
...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
chodzi tez o jakosc wszytskiego co sie je, a nie tylko o bilans, nabial nie jest idelanym zrodlem bialka
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 900
Nawet jako źródło wolno wchłanialnego białka?
Mięso ograniczam z powodu braku środków.Czy istnieje jakiś inny zamiennik twarogu?W miarę tani i łatwy do spożycia w ciągu dnia.
Z wyliczenia łącznie z twarogiem brakuje mi 90g tłuszczy czy mogę spożyć tyle oliwy w ciągu dnia?
Zaznaczę że nie ma możliwości spożywania orzechów(włoskich)dlatego że już są stare i się na tym już przejechałem.Więc w tym okresie nie kupuję.
Jakie są przeciwwskazania dotyczące twarogu z wyjątkiem wody podskórnej?
Dziękuję za odpowiedź i Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1551 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8809
Kupuj laskowe paczkowane (z bakallandu np.).

Obliques przecież ten twaróg w diecie to nie podstawa. Jest w jednym posiłku.
...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
ujdzie jako zrodlo tego bialka na noc, ale nie w czasie dnia, oleje uzupelniaj, tranem, olejem lnianym i tlustym miesem
...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
twrog nie jest podstawa, wielu w ogole unika produktow nabialowych. Jedyna zaleta twarogu w porownaniu z miesem to cena
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 900
Dobrze dziękuję za szybkie odpowiedzi.Postaram się dostosować do rad.Wszystko będzie notowane,każde wahania wagi będę próbował korygować zmianami w diecie.Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 201 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1698
faktycznie nudny troche ten jadłospis
ale dlaczego nie szalejesz na ckd? moim zdaniem zameczysz sie na takim jadlospisie, jak dla mnie lepiej dac 4 duze tłuste posilki na ckd, niz 6 małych, gdyż Twoje zycie bedzie sie kreciło na liczeniu minut do kolejnego posiłku, gdyz praktycznie w zadnym sie nie najesz do syta (ze wzgledu na wysoka kcal tłuszczy wiec małą obfitosc posiłków) na poczatku gdy motywacja jest duza to nie przeszkadza, ale jak głód węgla zacznie doskwierac po czasie to moze byc nieciekawie
proponowalbym umilic sobie zycie i zrobic jajecznice z 6ciu jaj na tłustym masełku,
z garscia orzechów na sniadanie
a co do kosztów to dokładniej przygladaj sie ceną, bo wydaje mi sie ze twaróg nie jest wcale tak duuuzo tańszy od miesa

Don't be Pussy!
you can win. you can die. but you can't back down

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

maly problem z waga i fatem

Następny temat

Kabanosy, Krakowska suszona

Shoty
Polecane artykuły