Witam
Przymierzam się do mojego 1-szego cyklu na saa(meta kick 4tyg prolo 12 tyg)
Moje pytanie bd dotyczyło treningu :D
Czy trening oparty na zasadach hst wykorzysta potencjał prolki, czy może jechać bardziej zwykłym splitem.
Cel cyklu to dobrej jakości masa mięśniowa.
Siła wcale mnie nie interesuje.
Przymierzam się do mojego 1-szego cyklu na saa(meta kick 4tyg prolo 12 tyg)
Moje pytanie bd dotyczyło treningu :D
Czy trening oparty na zasadach hst wykorzysta potencjał prolki, czy może jechać bardziej zwykłym splitem.
Cel cyklu to dobrej jakości masa mięśniowa.
Siła wcale mnie nie interesuje.
Krzysztof Piekarz