Ćwiczę tradycyjnie już 2 lata ale przez ostatnie pół roku to nic nie urosłem, a kąbinowałem z trenningim . Czy jakbym przerzucił się na HiTa, to mogłoby to coś dać, tak żeby zobaczyć postępy już po 2-mc.?????Może jeszcze podpowiedział by mi ktoś jakiś program, tak na mój poziom zaawansowania. dzięki z góry za odp.
kubol
kubol
Andrzej lepper rules
Krzysztof Piekarz