SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobry pomysl dla laika? Czy proponujecie cos innego?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 680

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 450
Mam, 14lat 1,63cm wzrostu 60kg wagi, i prosilbym was o ocene ktory plan bedzie lepszy dla mnie jezeli chce, zrzucic tkanke tluszczowa brzucha i klatki piersiowej, poprawic ogolna kondycje, wzmocnic wytrzymalosc miesni i wyrzezbic sylwetke i otczywiscie wyrobic dobra sile ;3
Myslalem o tym planie:
https://www.sfd.pl/Plan_treningowy_dla_osó*_początkujących-t359947.html
Tylko bez obwodow tak jak tam pisze, oraz zamienic drazek na ekspander za plecami(10x a pozniej zwiekszyc ;])
Jest tez druga opcja mojego autostwa:
Poniedzialek:
-Rozciaganie 10min
-skakanka:
Serie:
1.50x żabka
2. 25x to takie bokserskie xd
3.max żabka
4.max bokserski
-brzuszki
Serie:
1.30brzuszkow
2.35brzuszkow
3.20brzuszkow
4.25brzuszkow
-eskpander(1sprezyna wiecej sie nie da;d)za pleckami/i jeden uchwyt trzymam na ziemi drugi w rece i pakuje bajce
Serie:
1.5x
2.10x
3.15x
4.max(min10)
Wtorek:
-rozciaganie(slabsze niz w pon.)
-pompki(na 3 taboretach to sa chyba najlepsze na plecy/klatke jesli nie to podajcie jakie ;))
Serie:
1.5x
2.10x
3.max(min.10) co dziennie bede zwiekszal kazda serie pompek o 1;]
-brzuszki
Serie:
1.25
2.20
3.15
Tu mniej brzuszkow bo w pon sobie dalem wycisk ;]
-skakanka:
serie:
To samo co w pon.
Sroda:
-Przysiady(chwilowo bez ciezaru bedzie z ciezarem gdy sie troche wyrobie ;d)
Serie:
1.50x
2.40x
3.55x
4.30x
5.maxymanie(min30)
-ekspander
Serie:
to co pon.;d Tylko przed klatka/i jeden uchwyt trzymam na ziemi drugi w rece i pakuje bajce
-skakanka
Serie:
To co poniedzialek
Czwartek:
Wolne ;d
Piątek:
-rozciąganie 10min
-pompki
serie te co we wt. Z tym że na dwoch taboretach/krzeslach(taborety na rece) i pompki z 1 taboretem na nogi
-skakanka
poniedzialek
-brzuszki
poniedzialek ;d


I Weekend wolny ;d
Z tym że skakanka i rozciąganie 30min w sobote ;)


I ciagle powtarzamy xd


PRosilbym o polecenie czegos lub ocenienie tego, diety nie ma i nie bedzie iz, wiele ludzi ktorych pytalem mowilo zeby nie ustawiac diety tylko zdrowo sie odzywiac, chipsy.cola,batony,fastfoo'dy i duzo tluszczu odrzucic, regularnie jesc i to wystarczy ;] Pozniej oczywiscie doloze bieganie 1/2x w tygodniu we wt i piatki mam 2h w-f'u
Z gory dziekuje za pomoc oczywiscie "soguje" ;]
Drazka nie mam i miec poki co nie bede dopiero w czerwcu, i nie wnikajcie w szczegoly ;] Pozdrawiam.
A mam astme i biore swoje leki, jesli to konieczne to podam prosze o szybka ocene iz chcialbym zaczac jak najszybciej trening ;]

Zmieniony przez - Fighter. w dniu 2013-03-06 22:11:23

"Życie to nie tylko słodycz.
To znój i trud.
I jeśli mu się poddasz, to nieważne, jaki jesteś twardy... przydusi cię do gleby." ~Sylvester Stallone

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
No nie żartuj kolego. Tu masz swój poprzedni temat, sprzed 2 dni.. https://www.sfd.pl/[Pilne!]_Ocena_Planu_Treningowego_;]-t924911.html

Nic od tego czasu się nie zmieniło, Wazz dał Ci gotowca, a Ty i tak swoje. Może po prostu nie pytaj, skoro nie chcesz nic zmieniac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 450
Gotowca? Jakiego gotowca technike Lafaya sprawdzalem i nic nie znalazlem, powiedz mi gdzie tam masz gotowca?

"Życie to nie tylko słodycz.
To znój i trud.
I jeśli mu się poddasz, to nieważne, jaki jesteś twardy... przydusi cię do gleby." ~Sylvester Stallone

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 270
a tu : http://allegro.pl/trening-silowy-bez-sprzetu-lafay-olivier-i3066222403.html lub mozesz sciagnac z neta wystarczy poszukac, sorki nie bede za ciebie szukal pozdr. ale powiem ze na chomikuj na 100% jest.

no i 2 czesc obowiazkowa jesli sie zdecydujesz na metode:
http://allegro.pl/lafay-trening-silowy-bez-sprzetu-turbodoladowanie-i3073401634.html

^^ 2 czesci z neta nie skombinujesz

Zmieniony przez - Heraklesik w dniu 2013-03-06 22:32:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 450
Tak wlasnie o to chodzi, ja bardziej stawiam na sztuki walki niz na kulturystyke wiec wole wydac na sw niz na kulturystyke, tylko chce porpawic sile miesni, spalic tluszcz itp. a jak mozna zastapic drazek w tym temacie? https://www.sfd.pl/Plan_treningowy_dla_osó*_początkujących-t359947.html 

"Życie to nie tylko słodycz.
To znój i trud.
I jeśli mu się poddasz, to nieważne, jaki jesteś twardy... przydusi cię do gleby." ~Sylvester Stallone

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
Właśnie o tym gotowcy wspomniałem (łopatologicznie: tym który wkleiłeś, "plan dla pocz") - Wazz wkleił go w poście.

Zastąpić możesz, ale nie bd jakichś kosmicznych efektów.

Pod sztuki walki idealnie Lafay, ale rób co chcesz (I tom masz za friko w necie).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 450
I mam ale II juz nie -,-

"Życie to nie tylko słodycz.
To znój i trud.
I jeśli mu się poddasz, to nieważne, jaki jesteś twardy... przydusi cię do gleby." ~Sylvester Stallone

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ktory sprzet wybrac ?

Następny temat

Biceps w domu

WHEY premium