Szacuny
0
Napisanych postów
22
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
177
Tak , zauwaz , że organim sam produkuje kreatyne , gdyż odpowiada ona za wlosy, skórę i paznokcie. Max ilość przyswojenia wynosi 10g. Tyle , że organizm sam wytwarza około 3-4g. Więc po co ładować więcej ?
To tak samo jakbyś do pełnego baku paliwa chciał nalać więcej benzyny , tylko ją marnujesz , bo ona wylatuje.
Szacuny
0
Napisanych postów
22
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
177
Wiesz , może coś Mi się rypło, w każdym razie nie wiem czy czytałeś , że organizm sie odzwyczai produkcji wlasnej kretki.
Poza tym , 10g to za dużo , ja stosuję 5 g dziennie i jest bdb.