SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najlepsze bialko na dzien dzisiejszy wedlug was.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3931

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 615
Witam.

Pytanie jak w temacie. Cena nie gra roli. BARDZO prosze o opinie i z gory dziekuje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 615
A co powiecie o Olimp Pure Whey Isolate 95 ? Czytalem troche opinii i nie widzialem zeby ktos narzekal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699788
jakie kryteria?
frakcje,przedział cenowy itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 128 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 697
napisał że cena nie gra roli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
Te pochodzące z diety

Jesli chodzi o odzywki to nie dostaniesz odpowiedzi na tak postawione pytanie.
Zalezy w jakiej kategorii bialek bo jest ich kilka np WPC, WPI,WPH, kazeina, jajeczne, roślinne, mixy


Odpowiedzi będzie mnustwo w kazdej z grup, każdy ma swoje indywidualne preferencje co do firmy, smaku, skladu,

zdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41520
Izolat, hydrolizat i kazeina od FA mogę polecic. Olimp zapewne także super, i masz praktycznie pewnośc składu ale ceny masakrują. I co masz na myśli najlepsze?bo te co powyżej napisałem pisze głównie odnośnie składu i jego pewności. W smaku jest wiele dobrych, ale np. Myo od gaspariego ma mało białka w białku %) smakowo to spokojnie można polecic vitafit od sfd mimo że tanie jest bardzo dobre

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 258 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13657
"smakowo to spokojnie można polecic vitafit od sfd mimo że tanie jest bardzo dobre". Smakowo jest bardzo dobre ? Widać mamy inne podniebienia. Białko SFD w ogóle mi nie podeszło, a próbowałem już dwóch smaków (wanilia, truskawka). Jest minimalnie lepsze od Ostrowi. I ta k..wska piana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699788
które białko sfd piłeś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41520
Piana? w plusie i complete piany 0, grud 0, smak (wanilia) super

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1547 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30917
AB Whey
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
nie rozmawiamy o bulkach :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
ja korzystam z completa sfd i jestem zadowolony ze smaków
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opinia cyklu

Następny temat

Zabezpieczenie mięśni

WHEY premium