SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VPX-Friction na dzien dzisiejszy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2222

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
Witam
Zanim napisze o co mi chodzi zaznacze ze czytalem opinie w testach na temat tego produktu.
Kolega poprosil abym zalozyl dla niego temat z pytaniem o ta odzywke.
25 lat 3 lata stazu treningowego.
Stosowal z przed treningówek AAKG z treca oraz nitro caps z Activlab i byl zadowolony.
Chciał się dowiedzieć czy nadal ta odzywka zbiera pochlebne opinie oraz jaka dawke powinien stosowac? 1 porcje?
Zalezy mu głownie na pobudzeniu oraz pompie.
Pozdrawiam

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
powinien być zadowolony
niech zobaczy jak 1 porcja na niego podziała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
dla mnie 1 porcja to było za dużo i źle się czułem po tym preparacie. Nie koniecznie wystawiłbym mu więc pochlebną opinię w kontekście moich ówczesnych oczekiwań. Generalnie produkt mocno pobudza, ale jak kolega nie brał zadnych stymulantów do yej pory to może nie być zadowolony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
żle sie czules to znaczy jakie objawy??? hm oraz na treningu jak bylo z pobudzeniem oraz pompa?

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Pompa bez szału, pobudzenie suuuper.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
ja wzialem 2 porcje niewzruszony... efekt zj**any trening i pobudzenie takie, ze prawie rzygalem po 2h dopiero moglem gory przenosic a po 4h spac jak dziecko
dla mnie pol porcji robilo dobra robote, serio, klepalo mnie jak nie wiem

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
ale pompa slabiutka?? hm z przedtreningowek na pompe dla niego co moglibyscie polecic? oprocz pure argine

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
autorze - ja podobne wrażenia jak Tomek miałem po jednej porcji, nie z takim nasileniem - ale powiedzmy, że namiastkę tego przeżyłem i nie o to moim zdaniem chodzi w treningu na siłowni.... Niektórzy chwalą, czują się znakomicie, ja tylko piszę na wszelki wypadek, by kolega się nie zdziwił. Byli już tacy na forum, co brali xa mocne dla siebie przedtreningówki, nie mogli spać w nocy rzygali na treningach, ale myśleli że tak ma być i jechali dalej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobry gainer

Następny temat

Potreningówka boks jaka?

WHEY premium