Od pewnego czasu zacząłem się trochę bardziej zdrowo odżywiać z powodów czysto zdrowotnych. Biegam codziennie około 20-30 min ( w wakacje mam zamiar zastosować poważniejszy plan na poprawę czasu 1km) 3x w tygodniu SW oraz 2-3 razy w tygodniu ćwiczenia siłowe domowymi sposobami. Otóż postanowiłem na ile to możliwe ułożyć jadłospis.
Śniadanie - Owsianka z wcześniej zalaną wodą, rodzynkami oraz łyżką miodu.
II Śniadanie - kanapka + jabłko
Obiad - Jedno danie zazwyczaj II (niezależne ode mnie)
Przed treningiem - 0.5 l maślanki z bułką
Kolacja - Jakieś kanapki, serki,
Do tego raz dziennie staram się pić na wieczór zieloną cherbatę lub mięte. Oraz herbatę z mlekiem i dużą łyżką miodu.
Dziennie zjadam około 4-5 jabłek.
Wiek 15
Waga 58
Wzrost 171
Pytanie co zmienić w diecie. Proszę nie pisać, że jest to za mało gdyż nigdy nie chodzę głodny i taka ilość mi w zupełności wystarcza.
Śniadanie - Owsianka z wcześniej zalaną wodą, rodzynkami oraz łyżką miodu.
II Śniadanie - kanapka + jabłko
Obiad - Jedno danie zazwyczaj II (niezależne ode mnie)
Przed treningiem - 0.5 l maślanki z bułką
Kolacja - Jakieś kanapki, serki,
Do tego raz dziennie staram się pić na wieczór zieloną cherbatę lub mięte. Oraz herbatę z mlekiem i dużą łyżką miodu.
Dziennie zjadam około 4-5 jabłek.
Wiek 15
Waga 58
Wzrost 171
Pytanie co zmienić w diecie. Proszę nie pisać, że jest to za mało gdyż nigdy nie chodzę głodny i taka ilość mi w zupełności wystarcza.
Krzysztof Piekarz