Witam , nigdy jeszcze nie ćwiczyłem na odżywkach i chciałbym właśnie zacząć na nich ćwiczyć chciałbym zakupić kreatynę i białko nic więcej ale nie wiem co wybrać , może doradzicie mi coś konkretnego ? Chciałbym dodać ,że mam sporo masy i nie potrzebuje ""geinerów"" tylko kreatyny na rzeźbę i białka na regenerację , najlepiej jakbyście rzucili linki z allegro bo mam tam konto 

będę bardzo wdzięczny :p .


będę bardzo wdzięczny :p .D
Krzysztof Piekarz
:'-(
