Witam. MAm 14 lat i wysłano mnie na zawody w pchnięciu kulą.
Rozpisalem dla siebie plan treningowy, który wygląda następująco:
-Rozgrzewka + stretching
-Rzuty rozgrzewkowe (z klatki itp.)
-Rzuty z miejsca 20 powtorzen
-Rzuty z miejsca z przeskokiem 20 powtorzen
-Rzuty odległościowe 20 powtorzen
-Seria mieszana 3*10 powtorzen
-Sprinty 10* 40metrow
-Wieloskoki: 10* 20 metrow
-"Czerwony kapturek" : 10* 20 metrow
-Sprinty 10* 20 metrow
-Stretching
Proszę o ocene :D Jesli chodzi o przygotowanie silowe to jest dobrze. Mam swoj plan itd.
Niektore wyniki silowe:
WL: 83kg
MC: 140kg
Przysiad: 110kg
Rozpisalem dla siebie plan treningowy, który wygląda następująco:
-Rozgrzewka + stretching
-Rzuty rozgrzewkowe (z klatki itp.)
-Rzuty z miejsca 20 powtorzen
-Rzuty z miejsca z przeskokiem 20 powtorzen
-Rzuty odległościowe 20 powtorzen
-Seria mieszana 3*10 powtorzen
-Sprinty 10* 40metrow
-Wieloskoki: 10* 20 metrow
-"Czerwony kapturek" : 10* 20 metrow
-Sprinty 10* 20 metrow
-Stretching
Proszę o ocene :D Jesli chodzi o przygotowanie silowe to jest dobrze. Mam swoj plan itd.
Niektore wyniki silowe:
WL: 83kg
MC: 140kg
Przysiad: 110kg
Krzysztof Piekarz