SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening pod test do oddzialow spejalnych

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1037

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez apokalipsa z działu Trening dla zaawansowanych.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 975
Na wstępie chciałbym powitać wszystkich na forum. Jestem nowy więc, nie znam do końca reguł jakie panują tu na forum więc jeśli robię coś nie tak to proszę o wyrozumiałość. Mam mały problem a w zasadzie kolejne wyzwanie.Na jesień tego roku czeka mnie test sprawnościowy...bieg w czasie 11 min w którym żeby dostać maxa trzeba przebiec 3100m,pływanie 100 m żeby dostać maxa 1min,30s, pływanie pod woda 25 m, brzuchy w 60 s 50 na max min przerwy 40 min przerwy i 30 sztanga swój ciężar 10 powt w moim przypadku to 95 kg podciąganie na drążku nachwyt 20 powt pompki na poręczach 20 powt wyjście po linie same ręce to na zaliczenie bez czasu. Dodam że te wszystkie ćwiczenia wykonywane są praktycznie bez większego odpoczynku...jedynie czekanie na swoją kolej lub przejście na na basen,czy bieżnie.Do tej pory koncentrowałem się głównie na siłowni przy wzroście 186cm 94kg miałem krótsze i dłuższe przerwy ćwicząc w sumie jakieś 4lata.Ostatni okres pracuje bardzo intensywnie był trening siłowy masowy ale bez biegów ,basenu.teraz chciałbym zrobić trening na wytrzymałość łącząc to bieganie i basen no i żeby to wszystko miało sens i pomogło mi zaliczyć ten test.Zależy mi również na utrzymaniu siły i masy a jeżeli będzie taka możliwość to nawet o powiększeniu.Proszę o pomoc i ewentualne wskazówki. pozdr

" Najlepszą obroną jest atak"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 59 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1569
Po co 2 razy ten sam temat zakladasz??

Jak dla mnie rob FBW.
Bedzie dobrze.

Tym sposobem nic nie znajdziesz. Podaj chociaż jedno słowo kluczowe.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 975
mówisz ze FBW bedzie spoko...a z tymi dwoma tematami to zakrecilem sie troche

" Najlepszą obroną jest atak"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 412 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5448
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 975
dzieki za link przyda sie

" Najlepszą obroną jest atak"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

F1 - Grand Prix Turcji (sezon 2010)

Następny temat

NIE DLA KAŻDEGO???

WHEY premium