SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening pływacki pod 50 m

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4988

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 285 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1968
witajcie potrzebuje takiego treningu lecz jest problem bo mogę byc tylko na basenie 1 raz w tygodniu po 2 godziny . mam rok na zrobienie dobrego czasu na 50 metrów dodatkowo biegam bo także mi bd potrzebne za rok (startuje do WSOWL ) czas na 25 m to około 15 sek + bo to było kilka lat temu ... co radzicie?

No risk-no fun

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1443 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7276
Z tymi 25 to tak jak napisałeś. Obie na maxa. Nieparzyste to cwiczenie techniki nawrotu, a parzyste to jego szybkości. Nie musisz pływac 25m, tylko zaczynaj od chorągiewek. Cwicz na płytkim. Cw. st. to są cwiczenia do stylu typu dokładanki itp. St. tech. to techniczne pływanie czyli tak, żeby technikę szlifowac. Mam nadzieje, że w miarę jasno rozpisałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1443 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7276
Jakimi stylami pływasz. Bo to jest bardzo ważne. I co to jest WSOWL?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 181 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2262
Jak to basen? Wrócili do tego? Rok temu nie było basenu. Może masz złe info albo coś się zmieniło i ja mam złe.

Oto ja w wyjściowej szacie, z wielkim "K" na klacie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 285 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1968
kraul ... tak zmienili i 2012 wracają do pływania to jest oficjalne info z dni otwartych !

No risk-no fun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 285 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1968
WSOWL Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych

No risk-no fun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1443 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7276
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 285 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1968
nie wiem ile robię na 50 m ale kiedyś było chyba 40 ... nie wiem jaki czas ale nie dadzą napewno jakiś wielkim i niemożliwych :P

No risk-no fun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1443 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7276
Hm. Trzeba, żeby Ci ktoś złapał czas na te 50m dowolnym. To jest ważne. A co do treningu to jeden wytrzymałościowy drugi szybkościowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 285 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1968
MOGĘ BYĆ NA BASNIE TYLKO RAZ W TYGODNIU 2 GODZINY PIĄTEK 14 DO 16 OK ZOBACZE W TEN PIĄTEK ... CZYLI JEDNĄ GODZINĘ KATOWAĆ CAŁY CZAS PŁYWANIE A NA DRUGIEJ GODZINIE SPRINTY ?

No risk-no fun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1443 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7276
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 285 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1968
ale mogę być tylko 1 trening na basenie w tyg ... czy po prostu na przemian robić 1 tydzień tylko wytzrymałosc a drugi tylko szybkość ?

No risk-no fun

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gdzie plywac bez chloru? [Warszawa i okolice]

Następny temat

Rozmiar ramy 15" czy 17" / dla kobiety

WHEY premium