SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pierwszy spalacz

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11279

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 145 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1360
no no, widzę, że wiedzę odnosnie leczenia naturalnego też macie, hihi. Na razie jadłam rotinaceę i kapsułki z czosnkiem, teraz spróbuję tego co wy proponujecie.
...
Napisał(a)
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10507
W pewnych sprawach natura zawsze jest dla Nas lepsza.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 906 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15066
Okk... to ile g/kg masy ciala tluszczy a ile wegli? bo bialka to dam z 2,5.. moje pojechac na tym low carb... tyle ze trenowac chce na rzezbe i nie wiem czy to nie bedzie sie jakos gryzc ze soba...

Macie moze jakies gotowe diety low carb?? tak zebym sobie skorektowal do wlasnych potrzeb..

waze 86kg a wzrost 186cm..

"Jesteśmy tym, co w swoim życiu powtarzamy. Doskonałość nie jest jednorazowym aktem, lecz nawykiem."

~Arystoteles

Mój dziennik treningowy ---> http://www.sfd.pl/[BLOG]_AO11._Winorocznik92_w_2015r.-t1075814.html

Co jadam? ---> http://potreningu.pl/profile/ao11 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 36673 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 115972
białko: 2-2,5g
węgle: 2,5g
tłuszcze: 1-1,5g

możesz tak rozłożyć

posiłki na bazie białko+tłuszcz
a przed i po treningu posiłki białko+węgle

+ warzywa

przykładowy schemat:
1. 4-5jajek całych, ogórek/pomidor, oliwa z oliwek
2. mięso, owsianka/ryż ciemny, warzywa
3. j/w
4. mięso, warzywa, oliwa z oliwek, orzechy
5. twaróg/jajka, warzywa

Na tym przykładzie posiłek 2 to posiłek przedtreningowy
Dodatkowo owoc po treningu zjedz

warzywa jakie lubisz/preferujesz - pomidor/ogórek/brokuły/szpinak/sałatki...
ja akurat oliwy nie trawię to jem orzechy, ale tutaj jak Tobie wygodniej


Zmieniony przez - King_Odin w dniu 2010-04-23 20:11:59

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10507
Jest podwieszona. " Przykładowa dieta LOW CARB, duża pomoc dla początkujących"
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Asiupka:)
Jak tam sprawuje się ten Cleanburexinem?
co myslisz na temat Fut Burnersa for woman z universala?
...
Napisał(a)
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10507
Dziewczyny dieta! Będę Was męczył dopóki nie osiągniecie wymarzonego efektu! Za bardzo skupiacie się na suplementach a mniej na diecie!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 145 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1360
myaja, chłopaki mają rację - dieta. Ja traktuję te spalacze jako mały pomocnik, nie są super środkami, które bez pomocy spalą tłuszcz . TFB kończe za kilka dni, miałam teraz przerwę w jego przyjmowaniu, bo ta choroba wyskoczyła. Potem przechodzę na clenburexin. Ogólnie widzę jak tłuszczyk spadł z ramion i brzuszka. Ale na pewno zwiększenia ostatnio aerobów ma w tym swój udział i dieta, którą pilnuję. Ostatnio włączyła a6w. Tego fat burner for woman mam , ale na razie sobie lezy w szufladce i nie wiem kiedy go zacznę.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Asiupka- wiem wiem... :) dieta to PODSTAWA! i wiem też że chł mają racje! i staram się jak mogę uważać na wszystko... ehhh.. ale o wcale łatwe nie jest ...
Czytałam bardzo dużo o Thermo Line II - i to tez jest fajny spalasz (przynajmniej w opiniach) ale tam jest tak dużo kofeiny - przynajmniej jak dla mnie ... to co mi się działo o Thermo Speed Extreme - uch... nie polecam:( ... a schudłam może z 2/3 kg więc nie było warto.. może i to tanie ale serducho chciało mi wyskoczyć, a głowę rozsadzić a brałam najniższa dawke:D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 145 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1360
Myaja, tabl. TFB ma 55mg kofeiny, dawka nie duża, może spróbujesz. clebnurexin 1 tabl. też ma 50 mg kofeiny.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

dieta i suple przy stanie podgoraczkowym w HIV

Następny temat

Nowości firmy trec

electro
Polecane artykuły