no no, widzę, że wiedzę odnosnie leczenia naturalnego też macie, hihi. Na razie jadłam rotinaceę i kapsułki z czosnkiem, teraz spróbuję tego co wy proponujecie.
...
Okk... to ile g/kg masy ciala tluszczy a ile wegli? bo bialka to dam z 2,5.. moje pojechac na tym low carb... tyle ze trenowac chce na rzezbe i nie wiem czy to nie bedzie sie jakos gryzc ze soba...
Macie moze jakies gotowe diety low carb?? tak zebym sobie skorektowal do wlasnych potrzeb..
waze 86kg a wzrost 186cm..
Macie moze jakies gotowe diety low carb?? tak zebym sobie skorektowal do wlasnych potrzeb..
waze 86kg a wzrost 186cm..
"Jesteśmy tym, co w swoim życiu powtarzamy. Doskonałość nie jest jednorazowym aktem, lecz nawykiem."
~Arystoteles
Mój dziennik treningowy ---> http://www.sfd.pl/[BLOG]_AO11._Winorocznik92_w_2015r.-t1075814.html
Co jadam? ---> http://potreningu.pl/profile/ao11
...
białko: 2-2,5g
węgle: 2,5g
tłuszcze: 1-1,5g
możesz tak rozłożyć
posiłki na bazie białko+tłuszcz
a przed i po treningu posiłki białko+węgle
+ warzywa
przykładowy schemat:
1. 4-5jajek całych, ogórek/pomidor, oliwa z oliwek
2. mięso, owsianka/ryż ciemny, warzywa
3. j/w
4. mięso, warzywa, oliwa z oliwek, orzechy
5. twaróg/jajka, warzywa
Na tym przykładzie posiłek 2 to posiłek przedtreningowy
Dodatkowo owoc po treningu zjedz
warzywa jakie lubisz/preferujesz - pomidor/ogórek/brokuły/szpinak/sałatki...
ja akurat oliwy nie trawię to jem orzechy, ale tutaj jak Tobie wygodniej
Zmieniony przez - King_Odin w dniu 2010-04-23 20:11:59
węgle: 2,5g
tłuszcze: 1-1,5g
możesz tak rozłożyć
posiłki na bazie białko+tłuszcz
a przed i po treningu posiłki białko+węgle
+ warzywa
przykładowy schemat:
1. 4-5jajek całych, ogórek/pomidor, oliwa z oliwek
2. mięso, owsianka/ryż ciemny, warzywa
3. j/w
4. mięso, warzywa, oliwa z oliwek, orzechy
5. twaróg/jajka, warzywa
Na tym przykładzie posiłek 2 to posiłek przedtreningowy
Dodatkowo owoc po treningu zjedz
warzywa jakie lubisz/preferujesz - pomidor/ogórek/brokuły/szpinak/sałatki...
ja akurat oliwy nie trawię to jem orzechy, ale tutaj jak Tobie wygodniej
Zmieniony przez - King_Odin w dniu 2010-04-23 20:11:59
HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.
...
Asiupka:)
Jak tam sprawuje się ten Cleanburexinem?
co myslisz na temat Fut Burnersa for woman z universala?
Jak tam sprawuje się ten Cleanburexinem?
co myslisz na temat Fut Burnersa for woman z universala?
...
Dziewczyny dieta! Będę Was męczył dopóki nie osiągniecie wymarzonego efektu! Za bardzo skupiacie się na suplementach a mniej na diecie!
...
myaja, chłopaki mają rację - dieta. Ja traktuję te spalacze jako mały pomocnik, nie są super środkami, które bez pomocy spalą tłuszcz . TFB kończe za kilka dni, miałam teraz przerwę w jego przyjmowaniu, bo ta choroba wyskoczyła. Potem przechodzę na clenburexin. Ogólnie widzę jak tłuszczyk spadł z ramion i brzuszka. Ale na pewno zwiększenia ostatnio aerobów ma w tym swój udział i dieta, którą pilnuję. Ostatnio włączyła a6w. Tego fat burner for woman mam , ale na razie sobie lezy w szufladce i nie wiem kiedy go zacznę.
...
Asiupka- wiem wiem... :) dieta to PODSTAWA! i wiem też że chł mają racje! i staram się jak mogę uważać na wszystko... ehhh.. ale o wcale łatwe nie jest ...
Czytałam bardzo dużo o Thermo Line II - i to tez jest fajny spalasz (przynajmniej w opiniach) ale tam jest tak dużo kofeiny - przynajmniej jak dla mnie ... to co mi się działo o Thermo Speed Extreme - uch... nie polecam:( ... a schudłam może z 2/3 kg więc nie było warto.. może i to tanie ale serducho chciało mi wyskoczyć, a głowę rozsadzić a brałam najniższa dawke:D
Czytałam bardzo dużo o Thermo Line II - i to tez jest fajny spalasz (przynajmniej w opiniach) ale tam jest tak dużo kofeiny - przynajmniej jak dla mnie ... to co mi się działo o Thermo Speed Extreme - uch... nie polecam:( ... a schudłam może z 2/3 kg więc nie było warto.. może i to tanie ale serducho chciało mi wyskoczyć, a głowę rozsadzić a brałam najniższa dawke:D
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
dieta i suple przy stanie podgoraczkowym w HIV
Następny temat