SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy spalacz

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10030

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10507
Nie ma problemu. Napisz później jakie postępy robisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 145 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1256
Jasne, nie ma sprawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 145 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1256
Chciałam się jeszcze poradzić odnoście TFB. Zauważyłam, że pojawiła się u mnie lekkazgaga. Podejrzewam, ze jest to związane z tym suplementem. Tym bardziej, że dzisiaj przed obiadem po zażyciu 1 tabletki zaczęło mnie gnieść w zołądku, jakby ssać. Miałam problem zjeść posiłek, poczułam brak apetytu. Czy suplement ten moge brać po jedzeniu i czy wtedy będzie miała dalej właściwości termo? Clenburexin może powodować podobne dolegliwości?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIO M. Cieśliński
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1733 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9689
Przy wszelkiego rodzaju suplach a zwłaszcza thermogenikach musisz dostarzać większej ilości płynów-po pierwsze,żeby się dobrze rozpuściły w żołądku a po drugie żeby się nawodnić jeszcze przed wysiłkiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10507
Wszystko związane jest z równowagą kwasowo-zasadową, powiedz mi ile wody dziennie wypijasz? Jakie produkty przeważają w Twojej diecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 145 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1256
Piję duzo wody, bo biorę Super Cutsa 3 , który trochę odwadnia, do tego ziel.herbatę. Każdą porcję Cutsa i TFB popijam sporą szklanką wody. Jem nabiał, jajka, chude wędliny, mięso, pomidory, warzywa, mało pieczywa,zero ziemniaków. Dzisiaj wzięłam TFB 3x1. Ale nie brałam całkiem na czco, rano piję kawkę. TFB wzięłam godzinę po pieczywku chrupkim, przed owsianką. Dwie pozostałe brałam 20 minut przed posiłkami, jak nie byłam mocno głodna i było ok. Wczoraj przed obiadem byłam bardzo głodna i przeczekałam ok.40 minut ze zjedzeniem po zażyciu TFB, może stąd ta reakcja. Dziś zero zgagi.
Czy Clenburexin jest mocniejszy od TFB czy odwrotnie? Pytałam dziś w sklepie o dostępność Clenburexinu i chłopak ze sklepu stwierdził, że TFB jest mocniejszy, bo bardziej pobudza, jednak Clenburexin mniej czuć, ale dobrze działa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10507
Z tym Asiu że chodzi tu nie tylko o wodę, widzisz jeżeli chodzi o równowagę kwas-zasad. to wygląda to następująco:
Spożycie produktów o działaniu alkalizującym powinno pokrywać aż 80% dziennego spożycia produktów żywnościowych natomiast 20% to produkty o działaniu kwasowym. Niestety w naszym obecnym społeczeństwie spożycie wygląda odwrotnie.

Jeżeli problem będzie nadal występował proponuje zwiększyć ilość warzyw oraz możesz również zakupić sobie tzw. proszek zasadowy który obniża Ph. Ale to tylko jeżeli będziesz się czuć zakwaszona. Poniżej wkleiłem objawy zakwaszenia:

OBJAWY ZAKWASZENIA:

Zakwaszenie ma swój udział w niemal wszystkich chorobach przewlekłych - albo wyzwalając objawy, albo będąc efektem uszkodzenia komórek.
Poniżej wymieniamy jedynie główne choroby spowodowane nadmiarem kwasów w organizmie.

1. Przewód pokarmowy
Ostre lub przewlekłe stany zapalne błony śluzowej żołądka, grzybica jelit, zaparcia, problemy trawienne, uczucie pełności, wzdęcia, schorzenia pęcherzyka żółciowego.

2. Mięśnie - stawy
Dna moczanowa (kwas moczowy), bóle mięśni (kwas mlekowy), uszkodzenia dysków międzykręgowych, ostre i przewlekłe bóle kręgosłupa, osteoporoza, zapalenie stawów, reumatyzm.

3. Skóra - włosy - zęby
Wypadanie włosów, kruche paznokcie, próchnica, parodontoza, sucha skóra, neurodermitis, zakażenia grzybicze, trądzik u nastolatków i dorosłych, problemy z cerą, cellulitis.

4. Układ metaboliczny
Nadwaga, napady wilczego głodu, nagły głód słodyczy, cukrzyca, kamienie nerkowe, podwyższony poziom cholesterolu.

5. Układ sercowo-naczyniowy
Nadciśnienie, przedwczesne zwapnienie, choroby naczyń krwionośnych, nieprawidłowe ukrwienie rąk i nóg, zawroty głowy, migreny, zawał serca.

6. Cały organizm
Chroniczne bóle, depresja, zmniejszona wydolność organizmu, ogólne złe samopoczucie, niezdolność do radzenia sobie ze stresem, obniżenie popędu płciowego, przetrenowanie u sportowców, szybkie męczenie się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 145 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1256
Na razie jest wszytsko dobrze, nie mam problemów ze zgagą i zołądkiem. Kiedyś miałam częste zaparcia, wzdęcia, uczucie przepełnienia, czasem zgagi, spadki cukru, napady wilczego głodu. Jednak zmiana diety spowodowała, ze to wszystko zniknęło. Troszkę się wystraszyłam, że TFB za bardzo drażni mój żołądek.
A jak to jest z tą przy różnicą TFB i Clenburexinie o której mówił facet w sklepie? (pisałam w poprzednim poście).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
Co do spalaczy, kwestia indywidualna, każdy inaczej je odczuwa. Ja najbardziej lubię Lipo X Packa, bo ma sporo substancji nie pobudzających, ale naprawdę wpływających na lipolizę a także trochę prozdrowotnych dodatków. Potem TFB i Clenburexin.

Co do podrażnienia żołądka przez spalacze, tak bywa najczęściej. Przyczyną może być m.in. kapsaicyna w składzie, jest to zupełnie naturalne, tak samo jakbyś dodała za dużo pieprzu do potrawy Też tak mam zawsze, że żołądek staje się takie "drażliwy"...

I podpisuję się pod słowami Nitro, zielone warzywa to podstawa!Brokuły/szpinak/sałata/ogórek. Ja do porcji mięsa zawsze daję z 200g zielonych warzyw

proszek zasadowy też jest ok, zwłaszcza rano jak nie zawsze chce mi się zjeść tego ogórka czy pomidora

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 145 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1256
Sprawdziłam skład Lipo X Packa i rzecywiście fajny ma skład. Może kiedyś pomyślę o nim, ale na razie skupię się na tym co mam teraz. Muszę jeszcze dokładniej przestudiować swoją dietę. Co do ćwiczeń to od 3 tygodni ćwiczę dość intensywnie (Insanity) plus hantle w domu. Bardzo zalezy mi na odtłuszczeniu sylwetki. Dzisiaj pierwszy raz po TFB czułam mocne pocenie w trakcie treningu, jednak samego pobudzenia po nim nie czuję i o to mi chodziło. Mam nadzieję, że uda mi się w końcu dopiąć swego (mieć wymarzoną sylwetkę) pomimo, że mam 35 lat.
Super, że na tym forum jest w WAS taka fachowa pomoc. To naprawdę ważne przy doborze suplementów itp.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta i suple przy stanie podgoraczkowym w HIV

Następny temat

Nowości firmy trec

WHEY premium