SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Francuskie wyciskanie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1052

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 713 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14271
Mam pewien problem przy tym ćwiczeniu, otóż podczas wykonywania ćwiczenia odczuwam ból w łokciach zarówno leząc jak i siedząc.
Oczywiście dobieram odpowiednie ciężary i odpowiednią technikę.
Czy może jednak wykonuje to tak, że bardziej łokieć inicjuje ćwiczenie...

Dodam tylko, że nigdy nie miałem żadnej kontuzji łokcia
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5816 Wiek 28 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40957
ćwiczysz w piewnicy?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 713 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14271
Nie, w specjalnym pokoju przygotowanym do tego.
A ma to jakieśznaczenie?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 713 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14271
Podbijam.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2024
francuz + mocno zgiete nadgarstki = lokiec pobolewa ;D
francuz + nadgarstek wyprost. = przedramie pracuje
czasem przy duzym przyroscie masy moga stawy pobolewac ja tak mialem na cyklu,
a jezeli o technike chodzi przyzwyczaisz sie z czasem i zapomnisz o bolu
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7058 Napisanych postów 63261 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787443
czasem po prostu francuz nie dla każdego się nadaje

masz wiele innych zamienników jeśli bolą Cię łokcie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12276
tez mialem kiedys taki bol wiec przestalem robic francuza a co do guetta wypowiedzi piwnica ma do tego znaczenie??

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 713 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14271
Robiłem to dzisiaj na takich samych ciężarach i ból był mniejszy(taki, że spokojnie da się robić), interesujące.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5816 Wiek 28 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40957
ogólnie to nie chodzi mi o piewnice tylko napisałem taki przykład ,chodzi o to że w piewnicy jest wilgotno i stawy mogą być narażone na urazy robiłem francuza bez koszulki po jakimś czasie takie bóle własnie miałem tak samo było przy nogach, teraz ćwicze w dresach i bluzie i ból minął dlatego, musi być dobra rozgrzewka i odpowiednia temp pomieszczenia.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2024
co za ludziska ;D
nie stawy sa narazone na urazy poprzez wilgotne powietrze tylko poprostu cie przewialo >.< .
Tak jak mowilem @patrz up
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Do Poprawy Masa

Następny temat

3-dniowy plan na mase (do oceny)

electro
Polecane artykuły