Szacuny
1
Napisanych postów
83
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
450
W jakich maistach ,lub dzielnicach większych miast na Śląsku brakuje Waszym zdaniem siłowni (klubu) z prawdziwego zdarzenia???
Szukam dobrej lokalizacji pod swój klub, także każdą podpowiedź wezmę pod uwagę.
Szacuny
1
Napisanych postów
329
Wiek
35 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
9256
Gliwice, dzielnica Sośnica, najliczniejsza dzielnica Gliwic, bardzo duzo chętnych by było, jak i panowie ( siłownia ) i panie ( fitness o ile chcesz w to inwestować ). Co do potencjalnych klientów to masz ich zapewnionych, Sośnica słynie z dużej ilości sportowców, więc nic tylko czekać ;) Pozdrawiam
ps pozatym typowe dla tej dzielnicy jest to, że w miare wszyscy się znaja i jedna osoba ciągnie za sobą kolejne, więc inwestowac inwestowac nic sie nie bac! :)
Zmieniony przez - pompa91 w dniu 2010-03-31 20:07:37
Szacuny
0
Napisanych postów
83
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
7351
Ogólnie Ruda Śląska, miasto 150tyś ludzi a jak się nie mylę to są tylko 2 siłownie na Nowym Bytomiu i Halembie. Myślę, że na Wirku czy Bykowinie powinien taki interes się utrzymać.
Szacuny
3
Napisanych postów
523
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
5451
na bykownie tez kiedys byla ale zlikwidowali ja pare lat temu tzn ja tez mysle ze na wirku lub bykownie w konkretnym miejscu z ladnym i dobrym sprzetem bylo by zainteresowanie i silka jest na rudzie conan super silka z super sprzetem tylko duzo ludzi niekdy ale jak wszedzie powodzenia