Skoro zalezy Ci na utrzymaniu masy miesniowej to zainwestuj w jedzenie nie w prochy. Dieta to absolutna podstawa, a wszystko inne to tylko dodatki, ktore maja pomoc w dojsciu do zamierzonego celu. To jak z czytaniem. Zeby nauczyc sie czytac ( zbudowac miesnie ) najpierw musisz nauczyc sie alfabetu ( dieta ). Innej drogi nie ma. Nakreciles sie widze na to bialko i sie upierasz ale 1200 cal Cie wyniszczy i mozesz zjesc wszystkie suplementy swiata, a i tak nic nie pomoga.
Edit: Napisales w trakcie odpisywania.
Dieta to nie jest kwestia samych kalorii. Mozesz zjesc na sniadanie 4 twixy i juz masz 1500 cal, ale jak latwo sie domyslic nie spelni to Twoich wmagan zywieniowych. Musisz obliczyc ile bialka / tluszczu / weglowodanow dziennie potrzebujesz. Pozniej ulozyc konkretne posilki na caly dzien co okolo 3h i zobaczyc czy wyciagniesz z nich tyle skladnikow ile potrzebujesz. Jesli nie - siegasz po proszki. Po prostu szkoda pieniedzy na bialko jesli wymagana ilosc dostarczysz z jedzenia. Poza tym jesli nieswiadomie przesadzisz z bialkiem to uzyskasz efekt odwrotny do oczekiwanego. Rzuc okiem na linki podwieszone w dziale odchudzanie. Masz tam krok po kroku napisane jak obliczyc zapotrzebowanie i ulozyc diete.
Zmieniony przez - mumakil w dniu 2010-03-26 22:50:37
Zmieniony przez - mumakil w dniu 2010-03-26 22:51:44
Edit: Napisales w trakcie odpisywania.
Dieta to nie jest kwestia samych kalorii. Mozesz zjesc na sniadanie 4 twixy i juz masz 1500 cal, ale jak latwo sie domyslic nie spelni to Twoich wmagan zywieniowych. Musisz obliczyc ile bialka / tluszczu / weglowodanow dziennie potrzebujesz. Pozniej ulozyc konkretne posilki na caly dzien co okolo 3h i zobaczyc czy wyciagniesz z nich tyle skladnikow ile potrzebujesz. Jesli nie - siegasz po proszki. Po prostu szkoda pieniedzy na bialko jesli wymagana ilosc dostarczysz z jedzenia. Poza tym jesli nieswiadomie przesadzisz z bialkiem to uzyskasz efekt odwrotny do oczekiwanego. Rzuc okiem na linki podwieszone w dziale odchudzanie. Masz tam krok po kroku napisane jak obliczyc zapotrzebowanie i ulozyc diete.
Zmieniony przez - mumakil w dniu 2010-03-26 22:50:37
Zmieniony przez - mumakil w dniu 2010-03-26 22:51:44
wystarczy poswiecic 30 min wieczorem kazdego dnia na przygotowanie posilkow na nastepny dzien, nie mow mi ze nawet tego nie masz.