SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Trening wytrzynmałościowy :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1567

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 269 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1821
Witam!!
Mam pytanie po treningu siłowym i przed redukcją jak trenować tzn chodzi mo o ilość seri i o ilość pow.seriach, jak zmieniać obciazenie :) chodzi mi podajze o trening wytrzymałości :P

Czekam na Szybką odpowiedź :)

Zmieniony przez - agros_91 w dniu 2010-03-15 17:10:23
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 269 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1821
nogi robie ale lekko :) ostatni dowaliłem i mnei kolano boli (nie pokazałem nóg bo nie miałem jak zrobić zdj :) martwy ciąg robie ale od niedawna. a o inne cw na nogi to co tydzień chodze na hale z kumplami grać w piłe :D noi sie jeszcze wspinam :)
Ps. zdjęcie pleców mi lekko źle wyszło :D
Dzięki za rade :) zastanawiałem sie nad tym FWB 5x5 ale nie byłem przekonany !!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1793 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11645
Uzupełnij ankiete.

Life is to short to be small :)
http://www.sfd.pl/Moja_siłownia_:_-t821837.html 

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 5491 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 48122
wytrzymałość tlenową? wytzymalość tlenowo-beztlenową? wytzymałość beztlenową? wytrzymałość siłową?

na czym dokładnie Ci zależy?

do jakiego sportu? lub co konkretnie chciałbyś robić?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 269 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1821
przygotowanie pod redukcje i wytrzymałosć chyba siłową lub ew tlenowo-beztlenowej bo to szczeże średnio :)
tg3 co chcesz z ankiety ?? skoro chce tylko ogółowe info ;p a znając zycie zawsze piszesz zeby dali ankiete a dokładnie nie wiesz po co ona jest
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 5491 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 48122
po co chcesz robić przygotowanie pod redukcję?
po okresie masowym obetnij kalorię, dostosuj dietę i zaczynaj redukcję.
Treningi stricte wytrzymałościowe mogą trochę spłaszczyć Twoje miesnie.
w czasie redukcji rób interwały i aeroby, napewno zwiększysz wydolność tlenową i beztlenową

Okres wytrzymałości zrób sobie po redukcji. Robiąc wytrzymalość należy znacząco w stosunku do rzeźby podnieść ww.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 269 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1821
ok rozważę taki plan :) tylko ze redukcje chce zacząć ok połowy kwietnia a co do tego czasy ? jak cwiczyc jak juz pisałem własnie skonczyłem siłe :D
SOG oczywiście :D
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 5491 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 48122
Napisz dokładnie jak wyglądał Twój ostatni plan i w jaki sposób ostatni się odżywiałeś
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 269 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1821
Trening
1dzień plecy nogi po 4 cwiczenia 4 serie 10/8/8/6
2dzień biceps/triceps/przedramie bic/tric po 4 cwiczenia 4seriw 10/8/8/6 przedramie 2ćw 4serie po 12
3dzień klatka/brzuch 4cw 4 serie 10/8/8/6 brzuch 2 cw 4 srriw po ok 50
4dzień barki/kaptury barki 3 cw kaptury 2cw 4 seriw po 10/8/8/8

odyzwianie duuuzo węgli praktycznie nie liczyłem białko ok 2g/kg
efekty były mam ok 15% tłuszczu aktualnie
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 5491 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 48122
dziwnie to sobie poukładałeś... po co plecy i nogi razem?

Jak długo trwał ostatni cykl?
duzo węgli to ile? ok 5gr na kg/masy czy więcej ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 269 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1821
plecy i nogi razem bo inaczej mi nie pasowało a chciałem biceps+triceps :)
ostatni cykl tj. kreatyna ?? 5tyg.
a węgle dochodziło do 5,5g na kg :) ale wiecej nie
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 5491 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 48122
cykl treningowy kolego... chciałbym ustalić jak długo pracujesz na wysokich obrotach.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem ABSII

Następny temat

Pomozcie;d

electro
Polecane artykuły