Witam. Jestem nowy na forum i jestem kompletnym laikiem w sprawach kulturystyki nawet tej amatorskiej.
Chodzi mi o spalenie tkanki tłuszczowej z brzucha, cyców i jak dałoby radę to z dupy. Niestety mam miękką oponkę na brzuchu i na biodrach oczywiście, tłuste cyce (zastanawiam się czy nie mam lipomasti...) no i troche tłuszczu na dupie.
Wiem, że na tłuszcz są dobre aeroby itd. ale biegać nie lubię, bo mam krzywą przegrodę, a to wiąże się z tym, że oddycham często ustami i szybko choruję, bo mam obniżoną odporność, więc pozostaje coś do zrobienia w domu. Jeśli jakieś aeroby są do wykonania w domu.
Moje 'dane':
17 lat
175cm
67kg
brak stażu
redukcja tkanki tłuszczowej
Mój domowy sprzęt:
hantle 6-8kg
drążek
ekspander
Jeśli czegoś ważnego nie podałem to dajcie znać. Jak chcecie jakieś fotki mojej sylwetki to też piszcie.
Chodzi mi o spalenie tkanki tłuszczowej z brzucha, cyców i jak dałoby radę to z dupy. Niestety mam miękką oponkę na brzuchu i na biodrach oczywiście, tłuste cyce (zastanawiam się czy nie mam lipomasti...) no i troche tłuszczu na dupie.
Wiem, że na tłuszcz są dobre aeroby itd. ale biegać nie lubię, bo mam krzywą przegrodę, a to wiąże się z tym, że oddycham często ustami i szybko choruję, bo mam obniżoną odporność, więc pozostaje coś do zrobienia w domu. Jeśli jakieś aeroby są do wykonania w domu.
Moje 'dane':
17 lat
175cm
67kg
brak stażu
redukcja tkanki tłuszczowej
Mój domowy sprzęt:
hantle 6-8kg
drążek
ekspander
Jeśli czegoś ważnego nie podałem to dajcie znać. Jak chcecie jakieś fotki mojej sylwetki to też piszcie.
Krzysztof Piekarz

