SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jak spalić tankę tłuszczową?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6409

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Jestem nowy na forum i jestem kompletnym laikiem w sprawach kulturystyki nawet tej amatorskiej.

Chodzi mi o spalenie tkanki tłuszczowej z brzucha, cyców i jak dałoby radę to z dupy. Niestety mam miękką oponkę na brzuchu i na biodrach oczywiście, tłuste cyce (zastanawiam się czy nie mam lipomasti...) no i troche tłuszczu na dupie.

Wiem, że na tłuszcz są dobre aeroby itd. ale biegać nie lubię, bo mam krzywą przegrodę, a to wiąże się z tym, że oddycham często ustami i szybko choruję, bo mam obniżoną odporność, więc pozostaje coś do zrobienia w domu. Jeśli jakieś aeroby są do wykonania w domu.

Moje 'dane':

17 lat
175cm
67kg
brak stażu
redukcja tkanki tłuszczowej

Mój domowy sprzęt:

hantle 6-8kg
drążek
ekspander

Jeśli czegoś ważnego nie podałem to dajcie znać. Jak chcecie jakieś fotki mojej sylwetki to też piszcie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Sorry, za double posta, ale nie napisałem najważniejszego.

Jaka dieta byłaby dobra do mojej postury i mojego problemu? Jakie ćwiczenia i w jakich ilościach byłyby najlepsze?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44430
Dieta z ujemnym bilansem energetycznym + ACT + skakanka.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32920
Chudzielcem jestes.. Wiec co ty chcesz zrzucac.
Zacznij zdrowo sie odzywiac, jedz duzo- na mase, do tego trening a miesnie sie uwidocznia.
Bo jesli teraz zaczniesz sie redukowac zrobisz z siebie szkielet, a nie dobra sylwetke.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Z jednej z strony jestem chudzielcem z drugiej nie. Tak jak napisałem wyżej mam tłuszcz. Na brzuchu mam oponkę oraz tłuszcz na klatce piersiowej. Waga i ogólny wygląd wskazują, że jestem chudy no ale po prostu ten tłuszcz jest nierównomiernie rozmieszczony. Np. ręce mam bardzo chude i drobne.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2614
yo, skoro dopiero zaczynasz przygode z powazniejszym treningiem to tak jak Cokta polecil.Sam zaczynalem podobnie, zero miesni sporo sadla a niesmigane miesnie na samym poczatku, nawet przy ujemnym bilansie i sporej ilosci aerobow ostro szly do przodu.po szczegoly zapraszamy do odpowiednich dzialow ;)

pozdro

Silnym jest ten, kto zwycięża innych. Wielkim jest ten, kto przezwycięża samego siebie.

— Lao Tse

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Dieta z ujemnym bilansem energetycznym? Hmm a mógłby ktoś mnie na forum pokierować gdzie takową znajdę i wszelkie porady co do jej stosowania? Oraz jakie aeroby mogę wykonywać w domu? Skakanka? Odpada - nie chcę słyszeć skarg od sąsiadów z dołu ;) Coś jeszcze?

Przepraszam, że może wychodzić na to, że jestem leń i sam nie poszukam na forum, no ale wchodzę tu dosyć rzadko i jak na razie nie obyłem się z działami, bo ta duża ilość wszelakich informacji bardzo mnie przytłacza i nie mogę ogarnąc forum, dlatego proszę o wyrozumiałość ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 293 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4398
Dział odchudzanie. Tam masz o dietach z ujemnym bilansem kalorycznym.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816


To znowu ja. Postanowiłem wkleić zdjęcia mojej "muskulatury", aby przybliżyć Wam mój wygląd. Dla niektórych 67kg automatycznie wyklucza redukcję i zalecają mi trening na masę. Jak widać na zdjęciach mam tłuszcz na klatce piersiowej, brzuch zaokrąglony no i 0 mięśni. Mogę w takiej sytuacji iść na masę? Moim priorytetem jest zbicie/ukrycie/zmiana wyglądu kratki piersiowej na bardziej chłopską, bo trzeba przyznać, że z tym tłuszczem jak baba wyglądam.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816


2#
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32920
Masa i tylko masa
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy

Następny temat

pomocy ;)

Shoty
Polecane artykuły