SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta tluszczowa do sprawdzenia

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1509

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1488 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22239
Witam , jako ze zebralo sie troche niechcianej tkanki tluszczowej z uwagi na to ze nie bawie sie w saa zaczynam ciac w ten chwili zeby nie stracic zbyt wiele tkanki miesniowej, jako ze ostatnia redukcja typowa metoda przyniosla jak na moj gust zbyt duze straty postanowilem zabrac sie do tego od innej strony.
Waga 104 kg wzrost 185 cm staz treningowy kilka lat na czysto , obecny poziom tkanki tluszczowej w okolicach 19%. Nie wyglada to tragicznie ale nie chce poprzez dalsze masowanie by tak sie stalo, ide malymi kroczkami i zadowala mnie ciagly postep.
Obecnie jestem w 4 dniu utrzymania poziomu ww do 30 g na dzien
Osiagnac chce poprzez wprowadzenie aerobow na czczo odpowiednia suplementacje( patrz ponizej) zredukowanie poziomu BF i zachowanie tkanki miesniowej lub nawet jej rozbudowa
Tak wiec po przeczytaniu wielu artykulow na ten temat rad Binia i Kanarka postanowilem ze wygladac to bedzie nastepujaco. NIe bede stricte bawic sie w super dokladne wyliczenia bazowac jedynie bede na zalozeniach ze tluszcze zwierzece maja byc w przewadze do roslinnych okolo dwukrotnie wyzej.
Skladniki diety spozywane codziennie:
Jaja , kilogram do poltora tlustego miesa : udka kurczaka pieczen wolowa wieprzowa , zmieniam od tego na co mam ochote bialko serwatki w ilosci okolo 100- 150 g , orzechy - migdaly twarog na noc W diecie nie figuruja zupelnie produkty takie jak frytki kielbasy zapiekanki itd, staram sie siegac do podstawowych produktow jak najmniej przetworzonych.
PO 14 dniach zamierzam ustalic sobie poziom ww na poziomie 150 gram pochodzacych z malych ziemniaczkow gotowanych w mundurkach tak by obnizyc indeks glikemiczny , podawane beda do kazdej porcji miesa 1kg dziele na 3 porcje.

Suplementacja dodatkowa: omega 3
3x1g wapn 2X600mg
zma
czosnek w kapsulkach
witaminy doriana
koncze wlasnie cykl na stormie , wiec figuruje w moje suplementacji
Noxplode + nitrix
Bcaa treca
Animal Nitro
Oto jak wyglada moj przykladowy jadlospis:

1 Sniadanie 4 jaja 50 gram orzechow 30 gram serwatki 20 gram oleju z konopii

2 Udka kurczaka 300 gram szpinak ogorek rzodkiewka polane lyzka oleju + sos grzybowy na masle

3 50 gram serwatki + 40 gram oleju z konopii

4 500 gram pieczeni

5 500 gram pieczeni

20 gram serwatki plus lyzka oleju

twarog na noc plus 20g serwatki plus lyzka oleju

Dodatkowo musze dodac ze pracuje na noc - robota biurowa plus duzo chodzenia ale to jedyny wysilek jaki musze podjac taka specyfika pracy.
Moje dodatkowe pytania:
Czy po okresie 14 dni zrobic ladowanie poprzedzajac je FBW aby calkowicie wyczerpac glikogen i ladowaac pozniej co tydzien np w sobote?czy tez moze utrzymac to wszytstko w wersji LOW CARB i trzymac caly czas 100 g ww nie wliczajac w to wszystko blonnika czy tez moze podobnie ale jednak z ladowaniem jak zrobil to crash : https://www.sfd.pl/Szukala_-_dieta_tluszczowa-t95946-s2.html
Co jeszcze zasugerowalibyscie do wprowadzenia usuniecia?
Za wszelkie korekty z gory dziekuje i pozdrawiam :)

www.theanimalrescuesite.com -zwierze tez czuje glod

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1062 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9919
dobra może być suplementacja też niczego sobie

ps najtaniej boczek wychodzi na tłuszczowej

Zmieniony przez - shefu w dniu 2009-03-07 00:03:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 748 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10497
Jadłeś kiedykolwiek tak mało węgli? Osobiście próbowałem diety low carb i mnie "usypiała" nie miałem energii na życie że tak powiem
Ale do sedna.
Dieta spoko nawet ale przed i po treningu dałbym węgli, troche warzywa np. gotowane brokuły i oczywiste że ograniczyłbym tłuszcze w porze trening.

a jak sie redukowałeś wcześniej? biegałeś czy jak?


EDIT:
szczerze powiedziawszy dieta low carb ma to do siebie że wychodzi ...drogo. Osobiście dałbym normalną, zbilansowaną dietkę i kupił średni spalacz. Po treningu 40 min aerobów i byłoby ok:)

Zmieniony przez - Stpierre w dniu 2009-03-10 12:51:15

żyj tak aby inni przez Ciebie nie płakali

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1062 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9919
Stpierre

Mówisz wszystko na odwrót :)

tłuszczowa właśnie zbija ospałość jeśli masz zadatki na lekką cukrzycę a nawet ją leczy po długim czasie stosowania

A wychodzi o wiele taniej niż zbilasowana:

-Atkins sam powiedział że na tłuszczowej należy się nauczyć jeść normalne porcje w średniej ilości żeby żaładek się skurczył

- A tłuste mięsa są o wiele tańsze niż chude

- po drugie po czasie schodzi się samemu na mniej posiłków
(przesycenie organizmu)

Zresztą był ostatnio na pebie poradnik o tematyce diety tłuszczowej wszystko co i jak dokładnie wyjaśnione może ktoś znajdzie jak poszuka jeszcze

Pozdrawiam

Ps Stpierre każdy ma prawo do swojego zdania to i ja swoje wyraziłem
Faktycznie początkowo można się źle czuć ale tak reaguje organizm na każdą manipulację Makroskładnikami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 748 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10497
shefu mi low carb zdecydowanie nie odpowiada:)

żyj tak aby inni przez Ciebie nie płakali

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening korygujący lekkie skrzywienie kręgosłupa proszę o wyjaśnienia pewnych cwiczen

Następny temat

Mój trening i dwa ważne pytania.

WHEY premium