SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Masa, czy nie za dużo

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1315

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3347
Witam wszystkich.
Ćwiczę ok 6 miesięcy mój cel to masa
Wzrost to 181cm
i niestety waga 86
nie mam diety
wiec widać efekty z 32 do 38 w bicepsie itp
ale pozostaje duży brzuch i nie wiem zastosować jaką dietę żeby to zrzucić czy może jak bd dalej i intensywniej ćwiczył to samo jakoś się to załatwi i schudnę
jeśli się wam to przyda w nadgarstku mam 19 cm
Z góry dziękuje za odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 719 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7446
z redukuj jesli naprawde masz duzy brzuch a potem uwazaj jaka mase lpiesz

,,Suck It Up"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3347
No duży trochę przesadizłem
ale widoczny
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 18684 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 117415
uloz diete lub pojdz z tym do dietetyka
i sprawe rozwiążą aeroby
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 18907 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 65886
To zleży w sumie od Ciebie jak chcesz wyglądać, ja np. ostatnio wznowiłem trening i mimo ze urósł mi brzuch od piwa to nadal jade na masę bo uważam ze aby rzeźbić trzeba mieć co rzeźbić.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 506 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4559
Co innego jest redukować tłuszcz, nawet na masie, a co innego rzeźbić się, panie sąsiad.

"JAKOŚĆ ODŻYWIANIA MUSI DORÓWNYWAĆ JAKOŚCI TRENINGU"

JOHN PARILLO

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3347
Nie no o rzeźbie na razie nie myślę na razie masa potem się zastanowimy
tylko właśnie tłuszczyku trochę się odłożyło tu i tam i nie wiem, mam spore mięśnie tylko nie wiem czy dadzą rade to spalić bez żadnej redukcji aha poziom BF mam 20 %
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój trenning dzienny

Następny temat

KURT BRUNGARDT "KLATKA PIERSIOWA I BARKI"

electro
Polecane artykuły