Tłuszcz odkłada mi się niemal tylko na brzuchu i na redukcji chciałbym skorzystać z jakiegoś miejscowego spalacza(dodatkowo będę brać kreatynę, aby siłę zachować). Słyszałem, że venom jest dobry jeśli chodzi o spalenie tłuszczu z brzucha, ale czy to nie jest za mocne jak na pierwszy raz?
obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): brak
Wiek: 26
Waga: 90
Wzrost: 179
Cel cyklu: zmniejszenie ilości centymetrów w pasie bez utraty masy mięśniowej i siły
stosowane już wcześniej suplementy : nie było
Uprawiane inne sporty: siłownia
stosowane wcześniej spalacze : nie było
suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: brak
ilość dni wolnych od kreatyny: to będzie mój pierwszy cykl kreatynowy
przewidziane finanse na cykl: ok. 100 zł może trochę więcej
uwagi i sugestie: ogólnie nie jestem zbyt otłuszczony, tylko ten brzuch....
Staż treningowy: po przerwie ok. pół roku, wcześniej ponad rok dawno temu
obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): brak
Wiek: 26
Waga: 90
Wzrost: 179
Cel cyklu: zmniejszenie ilości centymetrów w pasie bez utraty masy mięśniowej i siły
stosowane już wcześniej suplementy : nie było
Uprawiane inne sporty: siłownia
stosowane wcześniej spalacze : nie było
suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: brak
ilość dni wolnych od kreatyny: to będzie mój pierwszy cykl kreatynowy
przewidziane finanse na cykl: ok. 100 zł może trochę więcej
uwagi i sugestie: ogólnie nie jestem zbyt otłuszczony, tylko ten brzuch....
Staż treningowy: po przerwie ok. pół roku, wcześniej ponad rok dawno temu
Krzysztof Piekarz
? Z tego co wyczytałem, to jednak moje 20% BF jest za wysokie, by się za nie brać. Najpierw spróbuję tego CLENBUREXIN które poleciłeś, na pierwszy spalacz w życiu to chyba dobry pomysł.