SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki spalacz tłuszczu?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2403

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2210
Mam już ułożoną odpowiednią dietę i trening. Do tego wszystkiego chciałbym dołączyć jakiś spalacz tłuszczu. Jest ich tak dużo na rynku, iż nie wiem który jest godny uwagi.
Jaki spalacz tłuszczu jest coś warty i jaki polecacie. Może ma ktoś jakieś pozytywne doświadczenia z takiego typu środkiem. Interesują mnie tylko środki legalne dostępne w sklepach.

I jeszcze jakie odżywki polecacie na zwiększenie mięśni? Ćwiczę do 5h dziennie i jest to bardzo ciężki trening...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 474 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5524
a gdzie regeneracja pakerze?? ;P ... kiedys miesnie musza rosnąć .. pomysl o tym ......

tak tylko spalisz je
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1406 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18410
5h dziennie? to gruboooo jedziesz

ćwicz 10h to bedziesz jeszcze większy

a tak na serio to palisz tylko mięsnie. musi być czas na regeneracje, posiłki=paliwo dla mięśni.

Jeśli w kulturystyce jest jakaś magia, to jest to magia walki ponad granicami.
To magia ryzykowania wszystkiego dla marzeń, których nie dostrzega nikt poza tobą.
NIE CHCE SOG-ów!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2210
No ok może troszkę przesadziłem z tym treningiem i postaram się go ograniczyć :) ale nadal nie wiem jakie mam brać odżywki na spalanie i na przyrost mięśni ;/ proszę doradźcie coś...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ułóż dietę redukcyjną
i dobierz jakiś odpowiedni dla swojego celu plan treningowy
do tego systematyczność i efekty będą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2210
diete, ćwiczenia stosuje już od pewnego czasu i teraz nadszedł czas na jakieś spalacze - odżywki, więc proszę doradźcie mi jakie mógłbym brać spalacze i coś na zwiększenie mięśni (nie chodzi mi tutaj o mase mam jej już troszkę) :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2210
To jak doradzi mi ktoś? a może dobrym wyborem jako spalacz bedzie thermo speed extreme z olimpu? a co na zwiększenie mięśni? PROSZE pomóżcie !! dzięki !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MAX CARBO czy ISOSTAR ?

Następny temat

CYKL na siłe jakie suplementy??

WHEY premium