SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Na CrashuGt nowe fotki str 3

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6914

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23923
Ćwicz stażu nie masz i młody jesteś, bedzie dobrze, nie opuszczaj sie w diecie.sog na zachete.

Zmieniony przez - Rafalsky89 w dniu 2010-01-27 10:49:42

Im trudniej
Tym łatwiej.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 126 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4586
jak obiecałem zdjęcie nóg nie ma rewelki ^^

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ada512d76606fffe.html

Zmieniony przez - CrashuGT w dniu 2010-01-27 14:26:18

Moje obw bic:35
udo: 56
klatka:102

Zmieniony przez - CrashuGT w dniu 2010-01-27 14:31:20

"Nie jest trudno pokonac w walce byka
Nawet 800-kilogramowego. Istnieje jednak pewien warunek -nie mozna sie go bac."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19755
ogól pachy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 828 Wiek 6 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15646
jest dobrze masuj dalej. sog na zachete
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 126 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4586
Dodam jeszcze że trenuje boks więc cieżko jest masować ale się staram. Pachy przewaznie gole ;] a co do twojej wypowiedzi SILWER** co prubojesz wnieść mowiać skuj dupe?? Sam bym nie skuł nie wbije igły ;]

"Nie jest trudno pokonac w walce byka
Nawet 800-kilogramowego. Istnieje jednak pewien warunek -nie mozna sie go bac."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 114 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8350
nick23 - bardzo konstruktywna krytyka

jedz . ćwicz , spij :)

Zmieniony przez - Koocięb w dniu 2010-01-27 21:55:14
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 126 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4586
Admin Moge prosić a zmiane działu na 16 lat-Foty do oceny(pisać co dopracować)

"Nie jest trudno pokonac w walce byka
Nawet 800-kilogramowego. Istnieje jednak pewien warunek -nie mozna sie go bac."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1526 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11385
wg. mnie 95kg to trochę zawyżone. Dałbym wiarę w 80kg. Łapa mała po roku to i 39-42 powinno być.

Masa-MAsa MASA!! Nawet jakbyś miał jeść koty.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 126 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4586
Zaczynając miałem 29 a na klate szło 40 miałem juz 2 cykle na mono i na cell pumpie jak dojdzie do 100 moge wrzucic filmik;]

"Nie jest trudno pokonac w walce byka
Nawet 800-kilogramowego. Istnieje jednak pewien warunek -nie mozna sie go bac."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1526 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11385
W sumie to brakuje mi przedramienia. Uważam, że jest ważniejsze od bicepsa. Jak masz słabe przedramię to nie podniesiesz dużych ciężarów z dobrą techniką.
Fajne proporcje
ramię 40cm- przedramię 34-5cm

Wrzuć trening na przedramię.

Jak ładnie je zrobić?
Gryf łamany do prostowania przedramienia (nachwyt),
Kratka- chwyt młotkowy - i tu idą większe kilogramy.
gryf prosty podchwyt.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Były zdjęcia teraz jest plan :((

Następny temat

Pomoc - klatka piersiowa

electro
Polecane artykuły