SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jaki On Ma Typ Budowy

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5759

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 362 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3999
http://www.sportowiec.org/wp-content/uploads/image/Zdjęcia sierpień 2009/Wywiad z Tomaszem Adamkiem.jpg

http://m.onet.pl/_m/7138ffb0f2e79a7051309ca50c551d72,9,1.jpg

http://bi.gazeta.pl/im/5/7182/z7182495G.jpg

Chodzi mi oto jaki on ma typ budowy



Zmieniony przez - pudel34 w dniu 2010-01-04 18:16:39

Zmieniony przez - pudel34 w dniu 2010-01-04 18:19:37
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1669
Mezo/endo

wskazuje na to dobre umięśnienie i relatywnie szeroka miednica. Jednak biorąc pod uwagę, że to sportowiec - jest ciężko jednoznacznie określić typ budowy.

Jest lepiej niż było. Będzie lepiej niż jest.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23923
O korwa. Typ budowy - wojownik ....

Im trudniej
Tym łatwiej.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 362 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3999
A Jackiewicz jaki ma typ budowy?

http://bi.gazeta.pl/im/5/7182/z7182495G.jpg 
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1669
Jackiewicz - ektomorfik zdecydowanie. Adamczyk bardziej w stronę endo i właściwie endomorfik można powiedzieć a nie mezo/endo jak napisałem wyżej.

Jest lepiej niż było. Będzie lepiej niż jest.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1713
Adamek:P nie Adamczyk :P

hmm...a może SOG'A? ;)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3903
"Adamczyk" xd
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 299 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27281
Rafalsky SOG
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 362 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3999
haha
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1669
Ptfu oczywiście że Adamek. My bad <bije się kablem po jądrach>

Jest lepiej niż było. Będzie lepiej niż jest.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 903 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29166
hahahha umarłem

"Klękam tylko przed bogiem a tu go nie widzę"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Robić mase czy kontynuować spalanie....

Następny temat

powrót

electro
Polecane artykuły