Witam.
Do tej pory ćwiczyłem planem Senegrotha (Długofalowy schemat TS dla każdego) i ogólnie jestem zadowolony z efektów. Tylko teraz pojawił się pewien problem, mianowicie: w MC i Przysiadach, dalej jade na 6-tkach, dokładam co tydzień +2,5kg i nie mam problemów z progresją. Ale w tym tygodniu w WL, musiałem zejść do 2 powtórzeń, czyli pora na zmianę planu. Postanowiłem, że zrobię tydzień przerwy, a po powrocie zejdę -5kg w MC oraz Przysiadach i dalej będe ćwiczył tamtym planem .
Tylko teraz nie wiem co zrobić z WL. Rozważam trzy możliwości:
1. Metoda 5x5,
2. Zacząć od 70%, na 6-ciu powtórzeniach i dokładać po 2,5 kg co tydzień,
3. Zacząć od 75%, na 3x3 i dokładać co tydzień 2,5 kg.
Jak myślicie, dobrze kombinuje?
Do tej pory ćwiczyłem planem Senegrotha (Długofalowy schemat TS dla każdego) i ogólnie jestem zadowolony z efektów. Tylko teraz pojawił się pewien problem, mianowicie: w MC i Przysiadach, dalej jade na 6-tkach, dokładam co tydzień +2,5kg i nie mam problemów z progresją. Ale w tym tygodniu w WL, musiałem zejść do 2 powtórzeń, czyli pora na zmianę planu. Postanowiłem, że zrobię tydzień przerwy, a po powrocie zejdę -5kg w MC oraz Przysiadach i dalej będe ćwiczył tamtym planem .
Tylko teraz nie wiem co zrobić z WL. Rozważam trzy możliwości:
1. Metoda 5x5,
2. Zacząć od 70%, na 6-ciu powtórzeniach i dokładać po 2,5 kg co tydzień,
3. Zacząć od 75%, na 3x3 i dokładać co tydzień 2,5 kg.
Jak myślicie, dobrze kombinuje?
Krzysztof Piekarz


Teraz chciał bym się zająć głównie WL, oczywiście chcę dalej ćwiczyć MC i Przysiady, ale tylko dlatego żeby „zachować proporcję”, że tak to nazwę. Znajomy Polecił mi plan Pawła Pracownika, chciał bym dodać do niego jeszcze MC, Przysiady, drążek i jakiś lekki biceps, ale nie bardzo jak to zrobić. Więc proszę o pomoc.