SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mała pompa, siła up ale co dalej...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1271

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 515 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19227
Jestem po sezonie z kreatyną olimpu w kapslach co sobie bardzo cenię, bardzo dobry produkt, do tego gain bolic 6000 i hmb dodatkowo. Szczerze mówiąc nie narzekam ,ale po krótkiej przerwie mam nadzieję powrócić do supli, ale nie wiem jaki zestaw w miarę przystępnej ceny pomógł by mi w przybraniu na masie. Rzeźba jest ok, ale masa trochę leży
Byłbym wdzieczny gdyby jakiś doświadczony zaproponował mi zestaw na masę bo próbowałem już dobierać wiele środków ale tyle tego jest, że się gubię .

Pozdrowienia dla wszystkich pakersów z SFD

Memento Mori Ergo Carpe Diem
Wasze testy: http://www.sfd.pl/Wasze_testy_-_tylko_najlepszy_sprzęt-t423965.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
z mała kasą a z nadzieją na efekty/ z realna nadzieją./ powinieneś si,ę skupic na podstawowych rzeczach- kreatyna/mega caps, albo proszek- creapure np./, oczywiście podstawą jest dobre odżywianie w miarę potrzeb wspomożone gaineram/np. gain bolic, monsterr mass/.
warto do tego dorzucic witaminy i minerały/z magnezem i cynkiem w dobrych ilościach/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 515 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19227
wielkie dzięki, uwzględnie to szczególnie !

Memento Mori Ergo Carpe Diem
Wasze testy: http://www.sfd.pl/Wasze_testy_-_tylko_najlepszy_sprzęt-t423965.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 267 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9921
Kup 4 kilo Gain bolica koszt okolo 100zl crete olimpu czy tam vitala koszt 30 zl i nitrox therapy z biotech usa przed treningiem 60 zl koszt wyjdzie cie za te suple okolo 190zl czyli za mala kase dobry cykla a jak nie chcesz nitroxa to kup tauryne witaminy i O3 i bedzie git
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odpowiednie odżywki

Następny temat

6 cykl...co wybrać?

WHEY premium