SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Najman - Pudzian po walce - na spokojnie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 96910

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11797
Widać Najman jeszcze troche za slabo oberwal.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4785
Na nastepnej gali Mariusz może go wziasc na rozgrzewkę
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36561
Ciekawe co o wyniku tej walki sądzą Possible i inni, którzy byli przekonani, że Najman na 100% wygra dzięki ringowemu doświadczeniu.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29964
Jak znam życie (i ludzi którzy nie mają pojęcia o czym mówią bo sie nie znają na temacie) to by były teksty w stylu "Tym razem ma szanse bo wie jak go zaatakuje" "Inaczej sie przygotuje do tej walki i Pudzian będzie miał duuuże problemy" albo "Tym razem będzie unikał low kicków a Pudzian siądzie kondycyjnie w drugiej rundzie" hehe
Oby tego rewanżu nigdy nie było bo dla Pudziana to wręcz poniżenie,nie ma ŻADNEGO ale to absolutnie Ż-A-D-N-E-G-O powodu żeby Najmanowi dawac kolejna szanse ...

Ps właśnie oglądam gale boksu na Polsacie i jest wywiad z Oliwą co do walki Pudzianem (nie wiem po co tak sie tym podniecają bo to też krok do tylu dla Pudziana) i Oliwa stwierdził że ma szanse z Pudzinem bo "mam poprzewracane w głowie bo gram NHL" i pytanie na końcu kto by wygrał w starciu Pudzian-Oliwa - stwierdził "Na pewno ja"........Myślałem że Najman to burak ale ten koles to juz wogóle zasłuzył żeby ktoś go przgonił jak kure po ringu w 40sekund.....Aż sie wkurzyłem..Kim on niby jest żeby tak gadac,kolejny cwaniak który myśli że jak łyżwach jeżdzi to każdego na swiecie zniszczy///Uważam że jest jescze mniejszym zagrozeniem od Najmana i nawet on wytarłby nim podłoge..

Zmieniony przez - Ignatus w dniu 2009-12-18 22:34:17
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
...nie ma ŻADNEGO ale to absolutnie Ż-A-D-N-E-G-O powodu żeby Najmanowi dawac kolejna szanse ...

...ale gdyby pokonał... powiedzmy Błachowicza, Bedorfa i Nastulę powinien dostaś kolejną szansę

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29964
jak dla mnie porażką by było gdyby mu pozwolono z nimi wogóle walczyc:D niech już lepiej wezmą innego boksera (czy co tam kto trenował) z dowolnej edycji big brothera-bo paru pseudo kozaków sie tam przewineło..Dostaną takie samo lanie,ale przynajmniej to cos nowego:D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26
http://www.hokej.net/pl/news,artykul,12,22954,pudzian-kontra-oliwa.html + Kompilacja z walk Oliwy, czy szykuje się kolejne SHOW? ...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 365 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3171
Jak dla mnie to juz przesadza z tym Oliwa zeby walczyl w mma chodz moze sa zainteresowani tym ludzie w polsacie.Jeszcze cos mowia o koleckim ze tez chce do mma.Ciekaw jestem walki mariusza z kims kto ma juz troche wieksze pojecie o walce niz Najman i stawi wyzej poprzeczke.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 376 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11317
...
Napisał(a)
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 13762 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 93464
babalu vs. heath

Business as usual

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oglądaj walke pudzian vs najman przez internet za free

Następny temat

KSW 12 (video)

electro
Polecane artykuły