SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najman - Pudzian po walce - na spokojnie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 91746

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 285 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2409
niech sobie walczy z kim chce %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 285 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2409
przecietny user to zwykle wie czego boi sie crocop ktorego widzial 20 razy na jutubie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1065 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15416
Fido i co by to dało? skończyło by sie tak samo. Sapp nie zdąży dojść do przeciwnika a już jest bez sił :) Pudzian pomimo dużej wagi i ogromnej siły dysponuje dobrą kondycją którą pokazywał w Strongmanach. Jednak bieganie z workami itp. jest męczące i ma ogromny wpływ na kondycje. Fakt, technika pozostawia wiele do życzenia, no ale czego można oczekiwać po 2 miesiącach treningu mma? :) wg. mnie SZACUNEK w 100% dla PUDZIANA

Trening nie jest dodatkiem do diety, ani dieta do treningu.
To tylko niewielkie dodatki do genów, które posiadamy.
Natomiast wygląd początkującego, niekoniecznie musi odwzorowywać jego potencjał genetyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Jeszcze chciałbym dodać, że Pudzian NIE MIAŁ jeszcze debiutu w mma prawdziwego. Najman to nie zawodnik mma nawet słaby. Także ja sobię daję na wstrzymanie, jak Pudzian zawalczy chociażby z jednym zawodnikiem takim jak z turnieju hw to będzie można powiedzieć coś więcej. Mi się to poprostu nie widzi, że każdy będzie uciekał przez takimi kopami (bo to nie było uderzenie technicznie, a kop) jakie zadawał Pudzian... Ale narazie dopóki nie zawalczy z zawodnikiem mma ja jestem powściągliwy, nie mówie nie, ale nie mówie też tak dla dużej kariery Pudziana w mma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 285 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2409
JOVOVlCH ten kolega ma racje ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie gadajcie, sapp brał na ławce więcej niz pudzian. JAsne ze w poszczegolnych konkurenacjach strongmenów by z nim przegrał.Ale gadanie ze nie ma 10% jego sily to chyba nieporozumienia. pozatym znajdzie sie wielu o podobnej(choc napewno troche mniejszej) sile.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 285 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2409
to ile bierze pudzian a ile sapp podaj zrodlo swojej wiedzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
"Najman oddał tą walkę wg. mnie, broń Boże nie była ustawiona, ale widać było, że jest kompletnie wystraszony i tylko chce zgarnąć kasy trochę"

A ja myśle że Najman niczego nie oddał,po prostu to było 100% jego możliwości,po pierwszym lowie stracił wole walki i pokazał jakie ma "jaja".Na pewno jeszcze po gongu miał nadzieje na wygraną i bardzo tego chciał,ale że ma psychike kurczaka i umiejętności dyskotekowego pijaczka to tak własnie się skończyło:D I w taki właśnie sposób żegnamy tego żałosnego pana,dobrze że tym razem nie płakał..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52
Najman tylko gadał:
-"Głęboko wierzę..."
Wg mnie, on sobie w ogóle nie zdawał sprawy z tego na co się pisze. Dopiero pierwszy strzał Pudziana, uzmysłowił Najmanowi na co się porwał. A co do Pudziana, to myślę, że na razie technika na zero, ale czy można się spodziewać czegoś więcej po dwóch miesiącach przygotowań? I niech dostaje na początek słabych zawodników. Z czasem nabędzie doświadczenia i kto wie, może za dwa, trzy lata będzie z niego naprawdę groźny fighter, godny pojedynku np. z Fiodorem:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10
to jeszcze nie koniec...

zemszcze sie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oglądaj walke pudzian vs najman przez internet za free

Następny temat

KSW 12 (video)

WHEY premium