SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najman - Pudzian po walce - na spokojnie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 91771

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
[fliiby.com/file/344226/jm27te7vec.html] żałosne

Chyba niewiele sie przez te wszystkie lata nauczył..Zwróćcie uwage na sierpy-zero techniki ręka mu lata jakby była luźnym kawałkiem mięsa i ją wyrzucał barkiem na bok..Przeglądałem jego strone i przez chwile myślałem że jest kozakiem ale po tym filmiku stwierdzam że zwykły krzykacz-potrafi tylko przypozowac do zdjecia z wysokim kopnięciem.Fakt że byłby w stanie utłuc Pudziana (byłaby wyrównana walka) ale generalnie nie jest mi potrzebny jako fighter, nie wiem jak Wy ale ja nie chce go oglądac,nieważne z kim bedzie walczył..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 439 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5336
Ludzie plotkuja ze juz raz Pudzianowi wprydulil:) gdzies w Lodzi przed jakas sala sportowa czy cus...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1636 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58446
Ta walka mogłaby się odbyć jeśli zgodziliby się na nią organizatorzy KSW,Polsat no i sam Pudzian , ale z tego co wiem Pudzian nie zaryzykuje porażki i wybierze następnego kelnera w stylu Najmana lub Oliwy

No tak,bo bazelak na dziewczynki ze Stallone'em chodzi i z tysonem po dyskotekach biega,nie schodzi z pierwszych stron gazet.
Nie zdziwie sie jezeli do wali z Bazylakiem wogole nie dojdzie,bo gdzie on jest rozpoznawalny w Polsce,nie mowiac juz o swiecie?
Mariusz ma nakrecic mma w Polsce wsrod ludzi nie znajacych tego sportu,przy jednoczesnym wypromowaniu siebie jako dobrego fightera i pewnie pojdzie w swiat walczyc.

Najman zawalczyl z Pudzianem,ale byl przynajmniej w big brtoher ))

edit: a na filmiku gdzie boskuje Kamil Vanderlei )) najbardziej przyciagal moja uwage bęben probujacy wydostac sie zza koszulki ala Ferdynand Fedor Kiepski

Zmieniony przez - K_u_b_u_ś w dniu 2010-01-10 14:42:06

'5 serii to zdecydowanie za dużo. Chyba, że na dopingu jedziesz.'

WE LOVE YOU !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 976 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12840
Chvj mnie jakiś Bazelak obchodzi. Następny typ który chce się wybić na nazwisku Pudziana.
Jeszcze trochę i walki będą organizowane na zasadzie:
pan z zieleniaka vs. pan z kiosku z gazetami
listonosz vs. hydraulik

Ja chce Mariusza zobaczyć w walce z zawodnikiem MMA i to dobrym, czynnym zawodnikiem, a nie jakimś leszczem do nabicia rekordu Pudziana, a by go lepiej pózniej sprzedać panom z KSW.

Zdejmuje buty, sram w ich łazience i nalewam sobie szklankę wody.
Czuje się komfortowo w domach innych ludzi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chvjmnie jakiś Bazelak obchodzi. Następny typ który chce się wybić na nazwisku Pudziana.

Dokładnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Po obejrzeniu "treningu bokserskiego" pana Bazelaka wycofuję,to co napisałem i nie chcę ogladać tej walki

Skoro nie Bazelak to Paweł Nastula,albo Damian Grabowski

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3089 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14286
Ten Kamil- strongman, o którym wyżej mówicie i na poprzedniej stronie jest filmik z jego treningu to...
Dno kompletne, nie wiem co on chce tam pokazać, a te akcje jak "trenerowi" spadają packi to już w ogóle porażka.
Osobiście to nie chcę, żeby Mariusz walczył z Nastulą.
Moim zdaniem w tym momencie dostanie oklep i się skończą marzenia o światowym MMA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Teraz jest moda na MMA i z każdej branży ludzie chcą koniecznie na ringu zawalczyc, bokserzy to jeszcze, ale strongmani, aktorzy, no ludzie powoli to sie troche paranoja z tego robi. MMA sport jak każdy inny, czemu nikt nigdy z tych wszystkich ludzi nie palił sie tak by sobie z kaprysu w skoku o ****a tyczce, no dobra w jakiejkolwiek innej SW wystartować, nie chcieli spróbować? -_- sport jak każdy inny i trzeba wielu lat by osiągnąć konkretny poziom umiejętności! A Pudzian powinien dostac normalnego zawodnika MMA wtedy bedzie można mówić o jego debiucie w tym sporcie. Jakoś jak Nastula startował nikt sie nie cackał że to debiut i dostał samego Minotauro na początek, z którym sobie Paweł jakoś poradził do tej 8 minuty, dla mnie jest to większy sukces niż wygrać po niecałej minucie z Najmanem

Zmieniony przez - raKhu1 w dniu 2010-01-10 16:41:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 976 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12840
Oczywiście ze tak. Debiut Nastka, a debiut Pudziana, to ==>

Zdejmuje buty, sram w ich łazience i nalewam sobie szklankę wody.
Czuje się komfortowo w domach innych ludzi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Osobiścieto nie chcę, żeby Mariusz walczył z Nastulą.
Moim zdaniem w tym momencie dostanie oklep i się skończą marzenia o światowym MMA.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oglądaj walke pudzian vs najman przez internet za free

Następny temat

KSW 12 (video)

WHEY premium