SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najman - Pudzian po walce - na spokojnie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 91756

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do rewanżu - uważam że zawsze, niezależnie od tego jak wielka była przewaga zwycięzcy, należy się przegranemu rewanż. O ile go chce...

chorazy p...lisz. Nic mu się nie należy. Za swój 44-ro sekundowy występ, w którym nic nie pokazał, zgarnął 50 baniek. Już wystarczy.
Podobają mi się słowa Pudziana o dziesięciopiętrowym budynku. Skoro jest teraz na parterze to na który poziom przeniosła by do kolejna walka z Najmanem
Jeżeli Najman ma w kontrakcie jeszcze kilka walk na KSW i w nich udowodni że jest dobrym zawodnikiem MMA, to jedynie wtedy rewanż z Pudzianem miałaby sens.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 387 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2139
Lewylife na treningi sie juz nachodziłem, a że lepiej wychodzi mi pisanie więc pisze. Ameryki nie odkryłeś, że low kick nogę wyłącza, lecz jakby to było takie proste, to wszyscy do perfekcji opracowywaliby technikę zadania jednego low kick'a w walce... nonsens. Mówię o dobrych i bardzo dobrych zawodnikach MMA, w Polsce takich nie znajdziesz.

“Najlepiej zadzwoń do Pudziana, ustaw się z nim, poproś o low kicka i spróbuj go złapać, zadać strzał w twarz, wywalić na glebę i dobić w parterze 125 kilową rozpędzoną i bardzo dynamiczną górę mięśni “ niezbyt czaję co ma piernik do wiatraka... być może gdzieś napisałem, że ja bym jego low kick'i przyjął, jeśli tak musiałem to przeoczyć. Od początku twierdziłem, że Pudzian jest materiałem na bardzo dobrego zawodnika, tak też oceniam jego jak i ewentualnych przeciwników. Nie polskich przeciwników, tylko tych zza oceanu. Jakby miała się jego kariera skończyć na Europie, nie miałoby to sensu. Tam z pewnością znajdą się tacy których jeden low kick nie wyłączy z gry.

Dodatkowo powiem Ci jeszcze lewylife, iż odkąd potwierdziła sie informacja o walce Pudzian vs Najman uważałem, że Pudzian ma zdecydowanie więcej szans na wygraną, być może nawet w stójce – co sie potwierdziło.

MMA – byle jaki piłkarz z polskiej ekstraklasy zarabia 50 baniek w miesiąc czy dwa...

Nikt nie da Pudzianowi dobrego zawodnika w ciągu 2-3 walk jeszcze. Jest skazany na ciężarowców i hokeistów. Oczywiście że w Pudzianie upatruję faworyta w starciu z Oliwą na przykład, tak jak stawiałem na niego przed walka z Najmanem i też na ten temat tutaj dyskutowałem. Pudzian jest na parterze i długa droga przed nim. Natomiast czytając wypowiedzi niektórych z was hura optymistów, jedna efektowna wygrana z Najmanem przez low kick'i ukazuje nowego niezniszczalnego oto mistrza. Bzdura jak diabli. Prawda jest taka, że nie wiadomo na ile jest teraz gotowy Pudzian – być może na bardzo dużo, a być może na niewiele więcej niż Najman. Nie sposób tego teraz stwierdzić.

W celu wyjaśnienia niektórych stwierdzeń, interesuje się MMA od około 10 lat, a swoja wiedze opieram głównie na UFC, patrzę także na Pudziana przez pryzmat UFC właśnie i może jeszcze Strikeforce. Nie jestem, nigdy nie byłem i pewnie nigdy nie będę ekspertem w dziedzinie MMA, ale niektórym z was chłopcy, sugeruje trenować więcej, na tym się skupić, a dyskusję zostawić ludziom którzy więcej mózgu używają. Nie dam się wciągnąć w szczeniacką dyskusję. Zatem lewylife zachowaj swoje infantylne argumenty w stylu umówienia sie z Pudzianem na sparing dla siebie. Ja się z nim na wywiad mogę umówić.

Coś jeszcze miałem napisać, ale mi z głowy wyleciało :) pozdrawiam.



Zmieniony przez - chorazy w dniu 2009-12-19 20:56:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MMA - byle jaki piłkarz z polskiej ekstraklasy zarabia 50 baniek w miesiąc czy dwa...

Czy to jest argument za tym, że Najman powinien mieć prawo do rewanżu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 387 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2139
Nie - chodzi o to, że 50 baniek to nie jest jakaś kosmiczna kasa w sporcie. Zwłaszcza że walka Pudzian Najman to Wydarzenie w naszym kraju.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
I w związku z tym Najman powinien zarobic sobie jeszcze troszke ;-P ?? Jak dla mnie zasłużył żeby byc totalnie skonczony, w Polsce jest kilka tysięcy sportowców z różnych dyscyplin którzy lepiej by z Pudzianem zawalczyli niż on ale nikt o nikt o nich nie usłyszy bo nie byli w Big Brotherze....Nie oszukujmy sie,gdyby nie BB to do tej walki NIGDY by nie doszło...

Zmieniony przez - Ignatus w dniu 2009-12-20 13:21:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 387 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2139
W porządku, tyle że w Polsce jest potężny deficyt klasowych sportowców. Mniejsza o powód takiej sytuacji, lecz jeśli nie będzie takich medialnym wydarzeń jak walka ogólnie uwielbianego Pudziana, z ogólnie znienawidzonym Najmanem, nie będzie kontrowersji i nie będzie zainteresowania ludzi. Co za tym idzie telewizji, sponsorów itp... Ta walka, była bardzo potrzebna polskiemu MMA, kolejne takie wydarzenia również. Nawet jeśli zawodnicy biorący w nich udział, niewiele mają wspólnego z MMA. A to dlatego, ponieważ po takiej walce pewna ilość młodych chłopaków pójdzie uprawiać sport do klubu, bokserskiego, bjj i podobnych z zamiarem walczenia kiedyś “jak Pudzian”. To dla nich w obecnej chwili ideał. Do tego chcą dążyć. Nie do Pawła Brożka czy Ireneusza Jelenia. Taka walka, takie wydarzenia rozwijają dyscyplinę na najniższym , a przy tym kluczowym poziomie. Pierwszych klubów, dla najmłodszych ludzi.

Dopóki nie będzie w tym kraju naprawdę dobrej infrastruktury sportowej, bazy szkoleniowej i szkoleniowców, jesteśmy skazani na walki Najmanów co jakiś czas.

I nieważne jaki jest mój czy Twój stosunek do Najmana. W wymiarze sportowym jest zawodnikiem MMA, bo ma profesjonalna walkę w karierze. Jest marniejszy niż Bob Sapp w swoim debiucie, ale jest. A skoro jest, wyszedł do walki, wg mnie ma prawo wyjść do rewanżu. Niech dadzą mu 5 tysięcy albo 500 złotych, nie 50 tyś. Ja nie daję mu prawa do zarobienia, tylko prawo do sportowego odegrania sie .
Jeśli chce oczywiście za 5 koła wyjść ponownie z Pudzianem...

Zmieniony przez - chorazy w dniu 2009-12-20 13:37:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
W sensie takim że kiedyś będzie rewanż między nimi to jestem jak najbardziej na tak,bardzo chętnie zobacze jak Pudzian znów go gania jak kurczaka po ringu ale na pewno nie w najbliszych 5 walkach Pudziana bo to w jego hierarhii rozwoju w MMA jako wchodzenia po 10 pietrowym bloku oznaczałoby zejscie do piwnicy.Za rok-dwa ok, ale teraz - absolutnie nie.. To byłoby absolutne nieporozumienie..

Zmieniony przez - Ignatus w dniu 2009-12-20 13:45:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 387 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2139
A ja mam dokładnie odwrotne zdanie - za 5 walk będzie to dla mnie nieporozumieniem. Teraz póki jest świeżym zawodnikiem w MMA, uważam że powinien mieć relatywnie słabych przeciwników, popróbować, czegoś co go uczą na treningach. Po to, aby obyć się kilkom aspektami nowymi dla niego. Za 5 walk, taka walka zostałaby okrzyknięta ściemą, zorganizowaną tylko po to właśnie,żeby kasę komuś nabić. Zakładam, że Pudzian będzie robił szybkie postepy i będzie się rozwijał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Hmmm a jeśli odbyłaby się teraz to nie zostałaby okrzknięta ściemą?Co za sens ma walka której wynik zna z góry cała Polska z Najmanem włącznie...Przecież to totalna głupota,aż nie potrafie sobie wyobrazic większego *****izmu niz 2 takie same walki z rzędu...To nie była walka jak Machida - Shogun , gdzie walczyli na równi i zapadła kontrowersyjna decyzja więc od razu można myślec o jak najszybszej powtórce..To było ZMIAŻDŻENIE przeciwnika który uciekał tylko po ringu, nie przypominam sobie żeby w historii mma był taki przypadek żeby jeden zawodnik w 40 sekund totalnie zniszczyl przeciwnika który nie miał żadnych szans a i przy pierwszej okazji,po miesiącu zrobili rewanż..Jeśli był taki przypadek to mi go pokaż jeśli nie to mam pewnośc że bredzisz..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 387 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2139
Ostatnim słowem pokazałeś dokładnie swój poziom w dyskusji...

Nie przypominam sobie żeby w historii MMA był przypadek walki boksera ze strongmenem i czy z tego powodu miał się odbyć? Nonsens...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oglądaj walke pudzian vs najman przez internet za free

Następny temat

KSW 12 (video)

WHEY premium