SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najman - Pudzian po walce - na spokojnie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 91748

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 245 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2656
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 439 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5336
Wqwia mnie juz ten Kulej, jak mialem szacunek do Niego to teraz niech sie lepiej nie odzywa na temat mma. Bzdety pierdzieli jak nacpany cep.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Do tych artykułów radzę podchodzić z rezerwą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 439 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5336
A co do materialu o Najmanie w angielskiej wikipedii (w ktoryms z linkow tutaj) to niezle mu ktos jajca zrobil:) http://en.wikipedia.org/wiki/Marcin_Najman 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
Kimbo i Pudzian- byloby megaciekwie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 691 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23619
Gdyby Pudzian był w UFC to chciałbym widizieć walke
Vitor Belfort kontra Pudzian. Ciekaw jestem ile Pudzi by wytrzymal??

Ból przemija, chwała jest wieczna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 676 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5389
Tak juz zupełnie na marginesie dla ludzi trenujących MMA dobrze jest jak ktoś wygrywa techniką mimo, że jest mniejszy i słabszy od przeciwnika, bo to pokazuje jak ważny jest trening samej walki. Dla ludzi z siłownii z kolei dobrze jest jak wygrywa koks, bo wtedy to pokazuje, że siła to podstawa, a technika to jednak dodatek.

Ja jako jeden z niewielu wypowiadających się trenuję MMA, oczywiście na siłce też i jestem zdania, że zależnie od sportu wymiary ciała, waga, siła jest istotna, np. w MMA bardziej, ale w boksie siła już znacznie mniej. Z tym, że bez dobrej techniki, bez wiedzy co robić lepiej nie wychodzić do walki, bo to jest ryzyko, które może się tylko źle skończyć, sprawdziłem to na własnej skórze.

Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2505
Scorpion tez mam taki poglad na to.Tylko jak wygladaja walki wygrane przez tych nie najlepszych technicznie koksow a jak elitarnych zawodnikow jak Wand,Fedor,Nog,Royce itp. I jak ludzie ogladajacy odbieraja jednych i drugich.Pierwsi są odbierani jako zakały sportu a drudzy jako prawdziwych zawodnikow.Jest calkiem sporo ''slabszych'' w mma co sobie doskonale radza.Co nie zmienia faktu ,ze sila jest wazna ale nie tak jak technika.Wez tych ''giant Silvów'' ''Akebonow'' Sappa i takie parodie porownaj do wymienionych w 2 linijce. I co do Lesnara tez go nie lubie ale chce zaznaczyc ,ze wygrywa nie dzieki sile i starsza siostra brata jak wczesniej wspomniano tylko przede wszystkim dzieki zapasom.Kiedys jakis slawny zawodnik powiedzial ''amatorskie walki mowia prawde o zawodniku'' jako amator Lesnar sie w 100% sprawdzal. I chyba nikt nie ma nic do tych ''duzych'' co ciezko tyraja i technike maja dobra. Parodiami sa ci co wymienilem obok Sappa i samego Sappa i wielu innych.Uwazam tez ,ze Pudzian na prawde mogl probowac jakies duszenia, obalen itp i prawdopodobnie dalby rade i ludzie by sie cieszyli ,ze cos fajnego pokazal a nie sile i agresje do tego ''taktyke'' ,ktora kazdy co ma jakiekolwiek pojecie by sam wymyslil.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Kurcze odbiegając tak od tematu to gdziekolwiek w dyskusjach się spojrzy to ludzie ciągle wymieniają nazwiska typu Sapp, Royce, Wand, Crocop a to przecież już w niektórych przypadkach dość zamierzchłe czasy i powinni ich zastąpić w dyskusjach nowi, znacznie lepsi od nich zawodnicy - GSP, Anderson, Penn...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 105 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1235
astutus powtórzę ci po raz kolejny fedor waży 103kg i tego 125 kg. lesnara i tych co moga ważyć i 180kg. i 200kg. i***** wie jeszcze ile roz*******i w trymiga a czym ? no właśnie techniką i dlatego go tak bardzo lubię. A nie tych neandertalczyków co zamkną oczy i lecą na oślep.(chociaż lesnar to zapaśnik)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oglądaj walke pudzian vs najman przez internet za free

Następny temat

KSW 12 (video)

WHEY premium