SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najman - Pudzian po walce - na spokojnie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 91463

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1176 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11448
To jest przerażające.

Nastula latami trenuje, walczy, wygrywa, przegrywa a na koniec jakiś gość mówi/pisze Pudzian przyjdzie i bez problemu go pokona.
Ale i Pudzian, i Lesnar, i GSP kiedyś polegną, a ktoś napisze, że tak naprawdę to zawsze byli ciency.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 208
Ja komentowałem krótko ta walkę jeszcze zanim się zaczęła: Cyrk - walka wieczoru gdzie walczy Sterydziarz z Pajacem!
Z całym szacunkiem do Pudziana, jest spoko showmanem, w swojej dziedzinie jest nr 1, tylko określenie "strongmenów" jako sportu, gdzie oficjalnie trzeba koksić żeby się liczyć, to sorry ale dla mnie jest nieporozumieniem. Na plus Pudziana jest to że przy tych wszystkich grubasach On się prezentuje faktycznie jak megamięśniak. Poza tym jak wczesniej wspomniałem jest dobrym showmanem i tutaj da się go lubić.
Co do Najmana to jeden wielki Pajac bo kim jest zawodnik który do waznej walki przygotowuje się w Big Brotherze? No kur... pajac i tyle więc nie ma co więcej pisać.
No i teraz sama walka - wyglądała na zasadzie jak na wiejskiej dyskotece jakiś 17-latek wylał piwo przed szatnia i "bramkarz" przed swoja dziewczyną Gienią chciał się popisać lejąc go niemiłosiernie. Ogólnie Pudzian zrobił swoje, czyli wjechał całą swoją siłą na z góry przegranego. Tylko teraz takie pytanie - walke ogladają młodzi ludzie i wysuwają sobie taki wniosek: "po co mam trenować mma/mt/ boks/ bjj itp skoro kumpel sprowadza mete z Ukrainy. Będę duży i wszystkich zniszcze jak Pudzian". Gdzie tu sport? Pudzian może być faktycznie w czołówce zawodników bo jest wielką niewiadomą jeśli taka kupa mięśni z impetem wejdzie w Ciebie, chociaż ja wole wierzyć że już zwykły przeciętny zawodnik dobrymi kopnieciami wybije mu to z głowy. Co do techniki - jaka technika? antygarda, antyporuszanie się po ringu i jakie lowkicki?? no ale własnie, po co trenować latami, lepiej zarzucić mete...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"tylko określenie "strongmenów" jako sportu, gdzie oficjalnie trzeba koksić żeby się liczyć,"

to lepsza sa dyscypliny w ktory sie koksuje nieoficjalnie? nie masz pojecia o dopingu w sporcie, jesli wydaje ci sie ze tylko silacze ze strongmanow siegaja po niedozwolone środki...

"po co mam trenować mma/mt/ boks/ bjj itp skoro kumpel sprowadza mete z Ukrainy. Będę duży i wszystkich zniszcze jak Pudzian"

"no ale własnie, po co trenować latami, lepiej zarzucić mete..."

szamaj mete bez odpowiedniego odzywiania treningu itd, do daleko zajedziesz. nie masz pojeica o dopingu, sterydach anaboliczno androgennych itd wiec moze zamilcz, bo wygladasz na kolejnego zakompleksionego frajera, ktory mysli ze wystarczy lykac mete i lezec caly dzien na łóżku a miesnie urosna ci same...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1674
Wodeck jestes ostro poje.bany, gowno w glowie i gowno masz do powiedzenie lepiej zamilicz, jaki koles hehehehehh lamus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1496 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20005
Jestem pewny ,że na obecnym poziomie technicznym Pudziana ,jakiś niezły grappler jak np. Karol Bedorf poddałby by go w pierwszej rundzie.

How much can you know about yourself if you've never been in a fight?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
K****! wszystko się poblokowało ksw ani sherdog nie działa :/

Zmieniony przez - Goodridge w dniu 2009-12-12 13:56:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 397 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2806
Thai-Mati po co porównywać 2 mc-e treningu do parunastu ciężkich lat pracy ?? z twojego gadania to wynika tak, że dzis pójdę na siłke i pocisnę 100 na płaskiej a jutro pójde i wycisnę 150 to sie mija z celem

"Życie jest zbyt krótkie, aby być małym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 278
Mnie w tej walce najbardziej interesowaly dwie rzeczy, szybkosc i psychika pudziana. Ze jest zaj...scie silny to wszyscy wiedza. Jak obejrzycie dokladnie filmik, to najman jak zaczela sie ofensywa pudziana praktycznie ani przez moment nie mial stabilnej pozycji, nogi sie pod nim caly czas giely jak slomki, a z kolei pudzian praktycznie ani na moment nie stracil stabilnej pozycji ani rownowagi. A co do szybkosci ... jest rewelacyjna, wg mnie nie ustepuje wyrzezbionym zawodnikom mma ktorzy waza 85-95kg (na rzezbie), przy bez porownania wiekszej masie i sile. Ostatnia rzecz psychika .. przyznam, ze w pierwszym momencie rzeczywiscie wydawalo sie, ze pudzian dostal bialej goraczki i nad soba nie zupelnie nie panuje. Ale po obejrzeniu tego spokojnie da sie zauwazyc, ze jest to efekt tego jak szybko sie to dzialo i tego ze pudzian musial go gonic po ringu, jest taki moment gdy normalnie biegnie .. no i moze techniki :) bo wiekszosc ciosow mu nie wchodzilo. A to, ze trzymal w miare kontrole caly czas mozna poznac po tym, ze praktycznie az do momentu zejscia do parteru realizowac ustalona strategie low-kickow.
Podsumowujac, wg mnie ma zaj..ste warunki, i jak dopracuje technike, to naprawde moze byc nalepszy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2454
Ciekawe Czy jakby w naorzniku stal zamiast Najmana jakis dobry grappler Pudzian by dal rade?

No Pain,No Gain!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oglądaj walke pudzian vs najman przez internet za free

Następny temat

KSW 12 (video)

Wiecej