Witam
Mam 17lat 178cm wzrostu i 64kg wagi. Nic nie cwicze a moje parametry to 32cm w bicepsie 94cm w klatce.. Chcialbym zaczac cwiczyc zeby podwyszyc te parametry lecz nie mam zamiaru kupowac zdnych odzywek i wspomagaczy..Na trening moglbym poswiecac ok.2h dziennie. Bardzo prosze o jakies plany treningowe na poczatek z gory dziekuje.
Mam 17lat 178cm wzrostu i 64kg wagi. Nic nie cwicze a moje parametry to 32cm w bicepsie 94cm w klatce.. Chcialbym zaczac cwiczyc zeby podwyszyc te parametry lecz nie mam zamiaru kupowac zdnych odzywek i wspomagaczy..Na trening moglbym poswiecac ok.2h dziennie. Bardzo prosze o jakies plany treningowe na poczatek z gory dziekuje.
Krzysztof Piekarz
