SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zwiększyć umięśnienie?

temat działu:

ATLETA

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2495

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14
Witam...
Mam 16 lat i chciałbym trochę zmienić swój wygląd...
Tak dokładnie chodzi mi o przyrost mięśni, żeby były bardziej pokaźne ;]
Kreatyna...???

Mam 16 lat, 196 cm wzrostu i ważę niecałe 80 kg...

Z góry dziękuję za rady...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2505
Najpier ułóż sobie diete skonsultuj z ziomkami ,którzy dobrze sie na diecie znaja w odrzywianiu, do tego jakis cel wyznacz konkretnty np masa, rzezba, sila w kazdym razie najpierw musisz zlapac mase a pozniej rzezbic.Mysle ,ze zalezy Ci na wygladzie mniej na sile.Poczytaj,popytaj kolegow cwiczacych o rzeczy, ktore cie interesuja. Trenig ułóz skonsultuj z kim trzeba. Pomoga Ci wprowadza poprawki,doradza. Ćwicz,odzywiej sie jak trzeba,spij przynajmniej 8 h dziennie. SEN jest tez wazny !Dbaj o odpowiednia technike wykonywania cwiczen, rozciaganie,rozgrzewke.Co do kreatyny na tym etapie o du.pe rozbic mozesz kreatyne. Pocwicz na sucho pare miechow i tak bedzie ladnie isc do przodu. Odrzywki,SAA zacznij brac jak bedzie stawac na sucho twoj progres.Do tego drugiego osobiscie nie namawiam. Wychodze z zalozenia ,ze to oszustwo samego siebie a chyba 45 w lapie cie nie interesuje tylko ladna estetyczna,zarysowana sylwetka zgadza sie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
No tak...
Nie zależy mi na tym żeby być koksem ;]
Chcę się tylko trochę wyrzeźbić...
Siły mi nie brakuje... :D
i ćwiczę na sucho ;)
Jestem w szkole wojskowej, jednostce strzeleckiej...
trenuje K1, boks tajski i MMA...
siły mam dużo, jestem wytrzymały...
mam też umięśnienie... Ale jest ono niezbyt POKAŹNE...

Moja postura jest NORMALNA...

adonis18, dzięki za radę... Pozdro ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2505
Ku.rwa stary jak ja bym chcial miec Twoje problemy chcialbm trenowac te sporty co ty ! Ja nie mam z masa i sila problemow ale wolalbym byc suchiutki i trenowac SW niz miec mase i sile(czego mi nie brakuje) Jaki żal zamien sie ! xD
P:S dalem ci jedynie zarys informacji, musisz sam porozkminiac co i jak na bierzaco konsultowac z kims co sie zna konkretnie i dojdziesz o co biega.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
No ok... xD
Dzięki... ;]

A jak chcesz mieć te problemy co ja, to zapisz się na jakiś ciekawy sport :D
Pozdro.. ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
problem w tym ,ze nie mam pieniedzy xD
pozdro i sukcesow w SW zycze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2347
pij dużo mleka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
OK...
Dzięki ;}}
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 408 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3595
Witam kolego...:) Rzeźba hmm... odpowidni trening i dużo białka w diecie:) a co do kolegi adonis18 mam pytanie... Mógłbyś rozpisać tutaj swoją diete?? a co do sw chciałbyś trenować żeby dać innym rade?? nie zapominaj że masa i siła w biciu ma bardzo duże znaczenie... no i wytrzymałość- szybkość...:) Pozdro!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 267 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7087
wygladasz normalnie ?

ja waze 90 kg przy 194/5 cm i wygladam chudo. Przy tym wzroscie i wadze raczej dobrze nie wygladasz kolego

poka foto.

co masy - zasada jest prosta trening+dużo zarcia (ale takiego wartosciowego) i cos tam bedzie szło. Ale na szybkie efekty nie licz.
Mi przytycie z 62 kg do 90 zajeło prawie 4 lata - cwicze na sucho i gen mam maxymalnie chvjowy.

Zwieksz mase do 100 kg i bedzie kozak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Gladiator4, racja... waga ma znaczenie, lecz niewielkie ;]
Często staje przeciwko facetom, którzy mają 200cm wzrostu i ważą więcej niż 100 kg....

Przeważnie są to "JEDNOSTRZAŁOWCY" xD

Tu liczy się szybkość...no i siła ;)

Dzięki za wszystkie odpowiedzi, porady...
Pozdro ;D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witamina C Vitalmax

Następny temat

Potrzebuje planu treningowego

nutloveb