I chciałbym się spytać czy nie jestem za gruby, ważę 76kg ale to bardziej tłuszczyk niż mięśnie, czy powinienem schudnąć? Byłbym bardzo wdzięczny za porady. pozdr
Waga : 76
Wzrost : 188
Wiek : 15
Ilość wyświetleń tematu: 1548
I chciałbym się spytać czy nie jestem za gruby, ważę 76kg ale to bardziej tłuszczyk niż mięśnie, czy powinienem schudnąć? Byłbym bardzo wdzięczny za porady. pozdr
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

___WYTRWALOSC_-_TO_PODSTAWA___SUKCESU_________
Dziennik odchudzania
i fotki z postepow w redukcji: http://www.sfd.pl/Blog/Dziennik_odchudzanie__jak_zrzucic_30kg_w_rok-t521970-s75.html
Foty - s.23, s.53, Podsumowanie s.75

. Bez miesni moze byc ci ciezko zejsc tak nisko z waga. To miesnie pala tluscz, nie masz miesni nie ma co palic fatu - prosta sprawa.
___WYTRWALOSC_-_TO_PODSTAWA___SUKCESU_________
Dziennik odchudzania
i fotki z postepow w redukcji: http://www.sfd.pl/Blog/Dziennik_odchudzanie__jak_zrzucic_30kg_w_rok-t521970-s75.html
Foty - s.23, s.53, Podsumowanie s.75
Teraz ułożyłem sobie dietę bogatą w białko.
Dietę sprawdziłem w dziale odżywianie o powiedzieli że dobra, parę drobnych poprawek jeszcze trzeba tyle że za mało kalorii. Jem dziennie około 3k kcal a moje zapotrzebowanie wynosi 3,555kcal czy to oznacza że jem za mało? 
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły