Nie wiem dlaczego podsycasz go jeszcze w tej jego " redukcji"
Chłopie TY jesteś chudy. Za chudy
Nie wytniesz bo tak naprawde nie masz do czego wycinac
masuj, nie boj sie, nie przytyjesz tak jak 2 lata temu.
Zmieniony przez - XbusekX w dniu 2009-11-26 19:15:52
Chłopie TY jesteś chudy. Za chudy
Nie wytniesz bo tak naprawde nie masz do czego wycinac
masuj, nie boj sie, nie przytyjesz tak jak 2 lata temu.
Zmieniony przez - XbusekX w dniu 2009-11-26 19:15:52
Chce stanowić przykład, że wciąż można walczyć, wierzysz?!
