SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

jedno krótkie pytanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 770

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 297 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2249
co lepsze na pompe nitrobolon II czy x pand. dodam ze moj staz to rok bralem wczesniej monohydrat diete mam. moje wymiary najogolniejsze 195/100kg. do tego wezme tcm3.

sfd.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19536
Różnie działa, ale raczej Xpand.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52628
nitro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 316 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12650
nitro II
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11508
Ja miałem jeden i drogi jest dobry kolego, nitro2 wychodzi korzystniej
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 297 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2249
heh wlasnie takie odpowiedzi sa niezłe.. pół osob pisze jedno a pól drugie.. ;p dlatego zalozylem kojeny temat bo kiedys juz pytalem o to ..
o miesiąca dumam co lepsze . ale jednak chyba wybiore 2 puchy nitro zamiast jednej xp.

sfd.pl

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 293 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3942
jak dla mnie nowy xpand xtrem pump bedzie bez porównania nawet do nitro 2 bo jak na mnie nitro nie zrobiło zadnego wrazenia:p
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19536
Właśnie bo Xpand ma trzy rodzaje, składowo ten nowy wygląda nieźle.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 293 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3942
no jezeli musisz wybierać pomiedzy xpandem a nitro to bez wątpienia xpand ten nowy nawet popatrz na skład jednego i drugiego i sam porównaj jak dla mnie xpand xtrem pump godny polecenia
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najskuteczniejszy boster i stack ???

Następny temat

Kreatyna-jaką polecacie

electro
Polecane artykuły