Szacuny
1
Napisanych postów
297
Wiek
32 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
2249
co lepsze na pompe nitrobolon II czy x pand. dodam ze moj staz to rok bralem wczesniej monohydrat diete mam. moje wymiary najogolniejsze 195/100kg. do tego wezme tcm3.
Szacuny
1
Napisanych postów
297
Wiek
32 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
2249
heh wlasnie takie odpowiedzi sa niezłe.. pół osob pisze jedno a pól drugie.. ;p dlatego zalozylem kojeny temat bo kiedys juz pytalem o to ..
o miesiąca dumam co lepsze . ale jednak chyba wybiore 2 puchy nitro zamiast jednej xp.
Szacuny
3
Napisanych postów
293
Wiek
34 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
3942
no jezeli musisz wybierać pomiedzy xpandem a nitro to bez wątpienia xpand ten nowy nawet popatrz na skład jednego i drugiego i sam porównaj jak dla mnie xpand xtrem pump godny polecenia