Znać drogę to nic trzeba tą drogą podążać.
...
Witam, mam 16 lat i 183cm wzrostu. Chodze na siłownie raz 6x w tygodniu raz 5x(2 dni chodze i 1 dzien przerwy dlatego tak wychodzi) Biore Mutant Mass(2x dziennie po 1 miarce) + Carbo(5 łyżek 1 raz po siłowni) waże 70kg :/ a chce ważyć 90kg(troszke wysoko mierze i wiem że to zajmie troszke czasu). Chciałbym sie zapytac co jeszcze moge brac kreatyne jakas jeszcze czy co ? Czy to co robie teraz jest dobre ? Chodzi mi o wasza opinie(czy dobrze to robie i co jeszcze moge robic aby osiagnac swoj cel). Pozdrawiam wszystkich.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
" i co jeszcze moge robic aby osiagnac swoj cel)"
przede wszystkim DOBRZE jeść , a zapewne biorąc pod uwagę Twój wiek, staż, powyzsze informacje, ilosc treningów (wysiłku) w ciagu tygodnia - zakladam na 99,9% iż nie jesz odpowiednio dużo i dobrze
z doświadczenia stawiam w ciemno taką tezę
także przede wszystkim dobra micha,
solidny trening, dobra regeneracja, a z suplementów kreatyna będzie jak najbardziej wskazana, prócz tego jakis gainer/czy carbo okołotreningowo jak bierzesz do tej pory, zestaw witamin i minerałów i tak naprawdę to wystarczy
resztę $ radzę inwestować w jedzenie
przede wszystkim DOBRZE jeść , a zapewne biorąc pod uwagę Twój wiek, staż, powyzsze informacje, ilosc treningów (wysiłku) w ciagu tygodnia - zakladam na 99,9% iż nie jesz odpowiednio dużo i dobrze
z doświadczenia stawiam w ciemno taką tezę
także przede wszystkim dobra micha,
solidny trening, dobra regeneracja, a z suplementów kreatyna będzie jak najbardziej wskazana, prócz tego jakis gainer/czy carbo okołotreningowo jak bierzesz do tej pory, zestaw witamin i minerałów i tak naprawdę to wystarczy
resztę $ radzę inwestować w jedzenie

http://www.sfd.pl/TEST_spalacz_REDOX_EXTREME-t1165501-s45.html - redukcja 2018
http://www.sfd.pl/-t1090712-s450.html -> blog treningowy
...
Wiec to Tego Mutant Massa i Carbo dokupic jeszcze Kreatyne i jesc jak najwiecej i bedzie git ;)?
Znać drogę to nic trzeba tą drogą podążać.
...
"Wiec to Tego Mutant Massa i Carbo dokupic jeszcze Kreatyne i jesc jak najwiecej i bedzie git ;)?"
nie jeść 'jak najwięcej' , a jesc odpowiednie ,zbilansowane posiłki, polecam dział odżywianie
kreatyna z 500g zwyklego monohydratu na 1 cykl starczy
nie jeść 'jak najwięcej' , a jesc odpowiednie ,zbilansowane posiłki, polecam dział odżywianie
kreatyna z 500g zwyklego monohydratu na 1 cykl starczy
http://www.sfd.pl/TEST_spalacz_REDOX_EXTREME-t1165501-s45.html - redukcja 2018
http://www.sfd.pl/-t1090712-s450.html -> blog treningowy
...
A co sądzicie że będe chodził na siłownie wtorek,siroda,sobota, niedziela a poniedziałek,czwartek i pątek na taekwondo może tak być czy jakoś to zmienić?
Znać drogę to nic trzeba tą drogą podążać.
...
Plan FBW jest ok jeżeli trenujesz sztuki walki... a z odżywkami nie przesadzaj masz 16 lat, więcej nie znaczy lepiej, wystarczy Ci tyle ile Twój organizm może przyswoić. Zacznij od michy ;p
W tych haniebnych czasach, ta gra stała się dla mnie religią...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
NOWOŚĆ - VITALMAX L-CARNITINE 2000 - napój
Następny temat
Krzysztof Piekarz