SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Masa, Dieta Wasza opinia i Porada

temat działu:

ATLETA

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2487

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 165
Witam, mam 16 lat i 183cm wzrostu. Chodze na siłownie raz 6x w tygodniu raz 5x(2 dni chodze i 1 dzien przerwy dlatego tak wychodzi) Biore Mutant Mass(2x dziennie po 1 miarce) + Carbo(5 łyżek 1 raz po siłowni) waże 70kg :/ a chce ważyć 90kg(troszke wysoko mierze i wiem że to zajmie troszke czasu). Chciałbym sie zapytac co jeszcze moge brac kreatyne jakas jeszcze czy co ? Czy to co robie teraz jest dobre ? Chodzi mi o wasza opinie(czy dobrze to robie i co jeszcze moge robic aby osiagnac swoj cel). Pozdrawiam wszystkich.

Znać drogę to nic trzeba tą drogą podążać.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
" i co jeszcze moge robic aby osiagnac swoj cel)"

przede wszystkim DOBRZE jeść , a zapewne biorąc pod uwagę Twój wiek, staż, powyzsze informacje, ilosc treningów (wysiłku) w ciagu tygodnia - zakladam na 99,9% iż nie jesz odpowiednio dużo i dobrze

z doświadczenia stawiam w ciemno taką tezę

także przede wszystkim dobra micha,
solidny trening, dobra regeneracja, a z suplementów kreatyna będzie jak najbardziej wskazana, prócz tego jakis gainer/czy carbo okołotreningowo jak bierzesz do tej pory, zestaw witamin i minerałów i tak naprawdę to wystarczy

resztę $ radzę inwestować w jedzenie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 165
Wiec to Tego Mutant Massa i Carbo dokupic jeszcze Kreatyne i jesc jak najwiecej i bedzie git ;)?

Znać drogę to nic trzeba tą drogą podążać.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1996 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15274
Jaki masz staż? 5, 6 razy w tyg siłka? A gdzie czas na regeneracje?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 165
2 dni chodze 1 dzien przerwy.

Znać drogę to nic trzeba tą drogą podążać.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1996 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15274
3 dni w tygodniu siłowni wystarczy. Więcej nie znaczy lepiej
...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
"Wiec to Tego Mutant Massa i Carbo dokupic jeszcze Kreatyne i jesc jak najwiecej i bedzie git ;)?"

nie jeść 'jak najwięcej' , a jesc odpowiednie ,zbilansowane posiłki, polecam dział odżywianie
kreatyna z 500g zwyklego monohydratu na 1 cykl starczy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 165
oki dzieki

Znać drogę to nic trzeba tą drogą podążać.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 165
A co sądzicie że będe chodził na siłownie wtorek,siroda,sobota, niedziela a poniedziałek,czwartek i pątek na taekwondo może tak być czy jakoś to zmienić?

Znać drogę to nic trzeba tą drogą podążać.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 364 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2852
Plan FBW jest ok jeżeli trenujesz sztuki walki... a z odżywkami nie przesadzaj masz 16 lat, więcej nie znaczy lepiej, wystarczy Ci tyle ile Twój organizm może przyswoić. Zacznij od michy ;p

W tych haniebnych czasach, ta gra stała się dla mnie religią...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 165
Chyba ze zrobie przerwe rok czasu z taekwondo i tylko silownia.A pozniej taekwondo znow i silownia. Ale troszke mi szkoda wiec chyba zrobie tak jak napisalem na gorze taekwondo i silownia.

Znać drogę to nic trzeba tą drogą podążać.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NOWOŚĆ - VITALMAX L-CARNITINE 2000 - napój

Następny temat

NOWE KOSZULKI VITALMAXA

electro
Polecane artykuły